Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ocak 2021

Son pişmanlık fayda vermez ile ilgili kompozisyon

Son pişmanlık neye yarar, son pişmanlık fayda vermez kısaca, son pişmanlık fayda vermez ile ilgili kompozisyon

Son pişmanlık fayda vermez konusu ile bir kompozisyonu bu yazımızda sizlere sunacağız. Pişmanlık hissi insanı üzen ve kötü bir duygudur. İnsan asla yaptığı şeylerden pişmanlık duymayı istemez. Ancak kimi zaman bazı durumlarda yanlış bir şey yaptığını fark eder ve keşke demeden duramaz.

Kendi işlerimizden ve hareketlerimizden sonradan pişmanlık duymamak için temkinli davranmalı ve hep emin olup öyle harekete geçmeliyiz. Karşımıza çıkan ya da çıkabilecek olan engelleri daha öncesinde fark edip ona göre davranmalıyız. Mesela proje ödevi yaparken masada duran bir meyve suyunun ödevimizin üzerine dökülmesi çok kötü bir durum olurdu. Bu nedenle sonradan pişman olmamak için, keşke meyve suyu içmeseydim dememek için dikkatli olmalıyız ve meyve suyunu dökülemeyeceği bir yere koymalıyız.

Bu sebeple yaptığımız her davranışta durum ne olursa olsun iki kere düşünmeliyiz ve öyle hareket etmeliyiz. Bütün olaylar olup bittiğinde keşke demek durumu değiştirmez. Özetle pişmanlık duyulacak bir duruma kalkışmamak lazımdır.

Son pişmanlık fayda vermez ile ilgili kompozisyon hakkında yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. ece dedi ki:

  çok güzel işime çok yaradı

  1. yagız dedi ki:

   Evet benim odenime de yar eti yagız erdem

 2. Meyem dedi ki:

  Tesekkur ederim hoca yüz verdi

  1. ahmet dedi ki:

   meyem degil meryem

 3. melis dedi ki:

  Saol ama işime yaramadı:-)

Yorum Yaz