Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2021

Sağlık Bilimleri Bölümü Nedir Tanıtımı

 

Üniversite sınavlarına hazırlanan ve Sağlık Bilimleri bölümünü seçmeyi düşünen adaylara bu meslek hakkında bilgileri, puanlarını ve mesleğin geleceği hakkında bilgileri derledik. İşte Sağlık Bilimleri Bölümü –  Mesleği hakkında bilgiler :

Sağlık Bilimleri Bölümü Tanıtımı:

Bu gruptaki programlardan Tıp 6, Diş Hekimliği ve Veteriner Hekimlik 5, diğerleri 4 yıllıktır. Mezunların alacakları diploma ve ünvanlar ile görevleri yasalarla belirlenmiştir. Bu programlarla ilgili meslek elemanlarının çalışmaları Tabip Odaları tarafından denetlenmektedir.

Sağlık Bilimleri Nedir, Sağlık Bilimleri Ne İş Yapar, Sağlık Bilimleri Maaşları, Sağlık Bilimleri İş İmkanları, Sağlık Bilimleri İş Çalışma Alanları, Sağlık Bilimleri Mesleği Hakkında Bilgiler, Sağlık Bilimleri Bölümünün Geleceği, Sağlık Bilimleri Bölümünü Seçecek Olanlarda Nasıl Özellikler Olmalı, Sağlık Bilimleri Bölümü Tercih Edilir mi, Sağlık Bilimleri Tanıtımı, Sağlık Bilimleri Kazanç Durumu ve İş Olanakları, Meslek Rehberi, Sağlık Bilimleri Mezunları Ne İş Yaparlar , Sağlık Bilimleri Mezun Olduktan Sonra İş İmkanı Nerede Çalışırlar, Sağlık Bilimleri İş Bulma Durumu

> Sağlık Bilimleri Bölümü Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. melike dedi ki:

  esetetik okuyasan anonim estetige gitcen saglik stareji olmk gerikiyo 8 yıl egim suresi varr

 2. Sevin dedi ki:

  Sağlık bilimi bolumunu secip ona gore mi meslek seciyoruz

 3. Zerda dedi ki:

  Ben sayısal bölümündeyim ebelik mi hemşirelik mi karar veremedim hangisi daha iyi bana yardımcı olurmusunuz

 4. Ayşenur dedi ki:

  Samsun on dokuz mayis üniversitesi ygs 2 puan türüyle alan diyetisyenlik bölümü kaç yıllık

  1. Zerda dedi ki:

   2 yıllık sanırım

 5. helin dedi ki:

  ben esıt agırlık ögrenciyim saglık bilmi okumak istiyorum hakkında pek bilgim yok beni aydınlatırsanız sevinirim simdiden tsk,,,,……

  1. Anonim dedi ki:

   Sağlık bilimi okumak için sayısala gitmek gerekiyor giyen biliyorum sonra ygs puanına göre sağlık bilimi okuyabilirsiniz.

Yorum Yaz