Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Haziran 2021

Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur Kompozisyon

Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur hakkında Kompozisyon
Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur ile ilgili yazı

Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur Kompozisyon

Sağlık, bütün canlılar için önemlidir. Yapılacak her işin temelidir. Sağlık olmadan hiçbir işten istenen sonuç alınamaz, işler gerekli şekilde gelişmez.

Geleceğin dünyasını kuracak olan gençlerdir. Dünyanın bugünkü halinden şikayet eden gençlerin gelecekten şikayet etmeye hakları olmayacaktır.

Geleceğin güzel olmasını istiyorsak, sağlıklı bir yaşam sürmeliyiz. Hem akıl sağlığımızı hem de vücut sağlığımızı korumalıyız. Bunun için uyuşturucu, alkol ve sigara gibi çağımızın en tehlikeli maddelerinden uzak durmalıyız.

“Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.” Alkol, sigara ve uyuşturucu gibi zararlı maddelerin tutsağı olmuş kişilerin sağlıklı olmasından ne ölçüde bahsedilebilir? İnsanı insan yapan, diğer canlılardan ayıran en önemli unsur olan aklın, sağlıklı ve verimli bir şekilde insanlığın yararında kullanılması, ancak sağlam bir vücutla mümkündür.

Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur Kompozisyon Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur hakkında Kompozisyon Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur ile ilgili yazı Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Sanane layn dedi ki:

    Bence çok güzelll😍😍❤❤❤👍👍

  2. Zeynep berçem evin dedi ki:

    Çok guzel komposizyonuma çok yardim etti tesekkurler 💓🙌🙌🙌🙌🙌🙌

Yorum Yaz