Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Ocak 2021

Kişiye her gün balık vereceğine ona balık tutmasını öğret kompozisyon

Kişiye her gün balık vereceğine ona balık tutmasını öğret kompozisyon hakkında yazı. Kişiye her gün balık vereceğine ona balık tutmasını öğret kompozisyon

Bu yazı ile sizlere Kişiye her gün balık vereceğine ona balık tutmasını öğret konusu ile ilgili kompozisyon yayınlayacağız. Hiç bir insan hazıra alışmamalıdır. Çok yakınımızdaki bir insan bile olsa o kişiyi de hazıra alıştırmamalıyız. Karşımızdaki insan bizim bu davranışımızı kendi emellerine yönelik kullanabilir.

Hazırcı olmak kişilerin tabi ki de işine gelir mesela her öğrenci ister eve geldiğinde birisi ödevini yapsın. Ancak böyle bir şekilde hayat mümkün değildir.

Her insanın zor duruma düştüğü olur ancak durum ne olursa olsun öğrencinin ödevini başkasına yaptırmasının bahanesi olamaz. Ancak böyle bir durumda arkadaşımız bizden yardım isterse onu direk geri çevirmek de kaba olacağından zor durumunu öğretmeni ile paylaşmasını teklif edebiliriz.

Yanı özetle insanların direk işlerini yapmaktansa zor durumdan kurtulmaları için yol göstermeliyiz. Hazıra ve bedava kazançlara bir kişi alıştırmak yalnızca geçici bir çözüm olur.

Kişiye her gün balık vereceğine ona balık tutmasını öğret kompozisyon hakkındaki yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz