Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Kasım 2020

Kardeş Kardeşi Atmış Yar Başında Tutmuş İle İlgili Kompozisyon

kardes-sevgisi-1Aynı kanı taşıyan ve aynı anne-babadan doğan kişilere “kardeş” adı verilmektedir. Aynı kanı taşıyan aynı anne babadan olan kişiler birbirlerine kopmaz bağ ile bağlıdırlar ve bu kişiler sürekli birbirlerini koruyup kollarlar. ancak bu durumun yanı sıra anlaşamayan ve aralarında sorunlar olan kardeşler de günümüzde vardır.

Kardeşler arasında bir çok anlaşmazlık olabilir ve sorunlar yaşanabilir ancak kardeşler her ne kadar kavga edip kü olsalar dahi aynı kandan olduklarından dolayı aralarında kopmayan bir bağ vardır ve bu nedenle de er ya da geç kardeşlerin arasındaki sorunlar tatlıya bağlanır ve aralarındaki kırgınlıklar elbet bir gün biter. Kardeşler küs olsalar dahi kardeşlerden birisi zor duruma düştüğünde diğer kardeşi ya da kardeşleri küs olmaarına karşı ona yadım uzatırlar ve yanında olurlar. Çünkü kardeşler birbirleri ile ne kadar kavga etseler de çevrelerindeki kötülüklere ve sorunlara karşı birbirleri ile kenetlenirler. Bu kardeş olanların içinde doğuştan gelen bir iç güdüdür.

Kardeşlik duygusu sonradan edinilen bir duygu değildir, her insanın içinde kardeşlik duygusu doğuştan gelmektedir.

Her ne kadar akrdeşler kavga etseler de hatta bribirlerine vursalar bile günün birinde illaki sonradan pişman olurlar ve kendilerine çok kızarlar. Çünkü kardeşler ne kadar küs ve kavgalı olsalar da birbirlerinin kötülüğünü istemezler.

Kardeş Kardeşi Atmış Yar Başında Tutmuş İle İlgili Kompozisyon Örneğimiz Hakkındaki Yorumlarınızı ve Sorularınızı Yorum Alanından Hemen Bize Yazın. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. mine dedi ki:

    Çok teşekkür ederim işim fazlasıyla gördü ödevim bitti sayenizde.

Yorum Yaz