Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Haziran 2018

İyi Geceler Mesajları Sevgiliye

Bu sayfada sevgiliniz için bulabilirsiniz. Sevgiliye seç beğen oku sevgiliye iyi geceler mesajları ister yaz cep telefonuyla gönder sevgiliye iyi geceler mesajları istersen e-posta olarak yolla en güzel sevgiliye iyi geceler mesajları beğendikleriniz hakkında iyi geceler mesajları sevgiliye yorumlarınızı eksik etmeyin. Ve de isterseniz iyi geceler mesajları sevgiliye siz de bu site aracılığıyla duyurabilirsiniz.

iyi geceler mesajları

İyi geceler mesajı sevgiliye iyi geceler mesajı sevgiliye yolla ve eğlen.

Sevgili İçin İyi Geceler Mesajları

Sen,bütün uykularda çeşit çeşit düşlerin içindeyken seni düşünmekten uykuya dalamayan bu aşığına az insaf et az gülümse az lutfet ki ben de uykuya dalabileyim. İyi uykular canım iyi uykular bebeğim.

Yüreğinin ışıltısı gecenin karanlığını galip gelsin. Düşlerin neşe yağmurlarında geçsin. Gecen neşeli gönlün huzur içinde olsun. İyi uykular!

Kalbin doğan güneşi değil batan güneşi tercih etsin, çünkü doğan güneş bir gün batacaktır ancak batan guneş yeni haberlere doğacaktır, yarının güneşi senin uğruna canım iyi uykular.

Hayatımın anlamısın ve ben yalnızca seninle yaşayabilirim… Nefes aldığın her gün için yanağına bir öpücük yolluyorum huzur içinde uyu canım… rahat ve neşeli… İyi uykular. Seni seviyorum.

Gece olup güzel gözlerin yenildiğinde uykusuzluğa, seni gökten alıp rüyalarıma teslim ediyorum, gözlerimden ıraktasın belki ama her zaman kalbimde olduğunu unutma. İyi Uykular.

Düşlerime karşı çıktım uyumuyorum, bütün insanlar derin uykudayken ben sana dalıyorum, uyumak çok tatlı derler ya ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum. Canım iyi uykular .

Sevgilim, düşlerimde sen ol derdim ama o zaman korkarak uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyor.

Ak bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında neşe, kalbinde aşk ve bağlılık var, kar gibi bembeyaz tüylerinde ümit, gagasında iyi uykular öpücüğü, yanağını uzat…

Geceleri ırak yerlere çığlık olur sesim, denizlerden çıkan yosunun kokusundan daha yoğun sana olan hasretim, bu akşam sadece senin uğruna kapanıyor gözlerim. İyi uykular bitanem.

Her an zihnimdesin öylesine bendesin ki hiç azalmak, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden ayrılana, bu dünyadan gidene kadar görebildiğim tek esas düşüm sensin, tatlı düşler sevgilim.

Sizler de İyi Geceler Mesajlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz