Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Ekim 2021

İş Makinaları Bölümü Nedir Tanıtımı

 

Üniversite sınavlarına hazırlanan ve İş Makinaları bölümünü seçmeyi düşünen adaylara bu meslek hakkında bilgileri, puanlarını ve mesleğin geleceği hakkında bilgileri derledik. İşte İş Makinaları Bölümü –  Mesleği hakkında bilgiler :

İş Makinaları Bölümü Tanıtımı:

İş makineleri programının amacı, vinç, greyder, kepçe gibi inşaatlarda kullanılan makinaların üretimi, bakımı ve onarımı alanında çalışacak ara insan gücünü yetiştirmektir. İş makineleri teknikeri, bu makineleri üreten fabrikalarda teknik eleman olarak çalışabilir ya da özel işyeri açarak bu makinelerin bakım ve onarımı ile ilgili işleri yapabilir.

İş Makinaları Nedir, İş Makinaları Ne İş Yapar, İş Makinaları Maaşları, İş Makinaları İş İmkanları, İş Makinaları İş Çalışma Alanları, İş Makinaları Mesleği Hakkında Bilgiler, İş Makinaları Bölümünün Geleceği, İş Makinaları Bölümünü Seçecek Olanlarda Nasıl Özellikler Olmalı, İş Makinaları Bölümü Tercih Edilir mi, İş Makinaları Tanıtımı, İş Makinaları Kazanç Durumu ve İş Olanakları, Meslek Rehberi, İş Makinaları Mezunları Ne İş Yaparlar , İş Makinaları Mezun Olduktan Sonra İş İmkanı Nerede Çalışırlar, İş Makinaları İş Bulma Durumu

Bu Bölüm Hakkında Meslek Tanıtım Videosu :


> İş Makinaları Bölümü Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. nihat şenel dedi ki:

    kim hazırlamışsa eline sağlık, kısa ve istediğim gibi güzel olmuş teşekkür ediyorum size, okulun en güzel ve en çalışkan öğrencisi olarak. :)

  2. nihat şenel dedi ki:

    çok güzel olmuş ellerine sağlık

  3. Serkan IŞIKDAĞ dedi ki:

    1999 KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNV İŞ MAKİNALARI MEZUNUYUM.DİPLAMAMI NASIL KULLANABİLİRİM.TŞKLER

Yorum Yaz