Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Ocak 2021

Irmaktan Geçerken At Değiştirilmez Atasözü İle İlgili Kompozisyon

Irmaktan Geçerken At Değiştirilmez Atasözü İle İlgili Kompozisyon hakkındaki yazı. Irmaktan Geçerken At Değiştirilmez Atasözü İle İlgili Kompozisyon

Bu yazıda ırmaktan geçerken at değiştirilmez atasözü ile ilgili hazırladığımız kompozisyona ulaşabilirsiniz.

Atalarımız bizlerin yaşamımızı aydınlatmak için güzel sözler sarf etmiştir. Bu atasözü ile de ifade edilmek istenen esas fikir şöyledir

Yürütmekte olduğumuz bir işin ortasındayken yaptığımız işi sıkıntıya düşürecek bir metot, araç ya da gereç değişimlerinden uzak durmalıyız.

Aksini yaparsak işi tamamlayamadan zarar görebilir. Bu tip faaliyetler için uygun bir vakit kollanmalı ve değişimler uygun vakitlerde yapılmalı.

Yapmak istediğimiz işte ilk zamanlar başarıya ulaşamayabiliriz. Ancak sabırlı bir şekilde ve kararlı olarak işin ardında durursak değişimler yapmadan da başarıya ulaşabiliriz. Acele ile karar vermek başarıyı engelleyebilir.

Ancak kesin olarak metot değiştirmek lazımsa bunu doğru bir vakitte yapmamız lazımdır. Aksi halde başımıza olumsuz durumlar gelebilir.

Bazı şartlar altında işi başlamadan önce iyice plan yapmamız lazımdır. Eğer ki bu plan en baştan yapılmamışsa bunun ardından yaptığımız girişimler veya değişimler işe yaramaz. Bu sebeple bütün işlerimizde planlı bir şekilde hareket etmeliyiz.

Irmaktan Geçerken At Değiştirilmez Atasözü İle İlgili Kompozisyon hakkındaki yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Anonim dedi ki:

    Sizin sayeniDe turkce dersini atlartim

  2. Mehmetkayra dedi ki:

    Çok işey yaradı

  3. Mehmetkayra dedi ki:

    Çok güzeldi elinize sağlık

Yorum Yaz