Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ocak 2021

İpek Böcekçiliği Bölümü Taban Puanları Başarı Sıralaması 2018 2019

2018 sınav sonucuna göre Üniversite tercihi yapacak olan ve önlisans ( iki yıllık ) program olan İpek Böcekçiliği başarı sıralaması ile bu bölümü seçecek üniversite adayları için iki yıllık İpek Böcekçiliği Taban Puanları ile İpek Böcekçiliği 2017 üniversite kontenjanlarını sayfamıza ekledik.  Bu puanlar 2018 Üniversite yerleştirme puanlarına göre ÖSYM tarafından yayınlanmış olup 2019 YKS ve TYT’ye girip tercih yapacak olan üniversite adayları bu puanları göz önünde tutmalıdırlar .  2018 2019 İpek Böcekçiliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ile Kontenjanları:

 

Bölüm ÜNİVERSİTESİ Y.Okul P.Tür Kon Taban P.
İpek Böcekçiliği FIRAT ÜNİVERSİTESİ(ELAZIĞ) Keban M.Y.O. YGS-6 30 171.741

İpek Böcekçiliği Bölümünü Seçmeyi mi Düşünüyorsunuz? Bu Bölüm Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Hemen Paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki Yorum Kutucuğunu Kullanarak yorumlarınızı hemen yazın.

İpek Böcekçiliği Bölümü Taban Puanları 2018 2019, İpek Böcekçiliği Başarı Sırası sıralaması 2018 2019, İpek Böcekçiliği Bölümü Olan Üniversiteler, 2 İki Yıllık İpek Böcekçiliği Puanı 2018, İpek Böcekçiliği Puan Türü, İpek Böcekçiliği Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, İpek Böcekçiliği YGS LYS Taban ve Tavan Puanları 2017, İpek Böcekçiliği Hangi Üniversitelerde Var, İpek Böcekçiliği Kontenjanları 2018 2019 1. Öğretim 2. İkinci Öğretim, 2018 2019 Önlisans Bölümleri Meslek Yüksek Okulu Taban Puanları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Hilal dedi ki:

  Iyi gunler bende ipek bocekciligi mezunuyum fakat is bulamiyorum.kac kere kozabirlige is ilani icin basvurdum fakat hicbir sekilde donus olmadi.

 2. kudret dedi ki:

  Çocukluğumdan beri hayalim ipek böcekciliği yetiştiriciliğiydi.Çok şükür kazandım mezun oldum ve şuan ipek üreticiliği yapan bir firmanın müdürüyüm.Polisliğin iki katı maaş alarak günde 5 saat çalışarak bana önceden kulağıma söylenmiş gibi girdim buraya ve çok şükür ki de girmişim.

  1. Hülya dedi ki:

   yazınız birazda olsa cesaret verdi ama yinede çok riskli bir bölüm işsizim iş imkanı olan önü açık daimma iş bulabileceğim bölüm arıyorum ama çok zor çok umutsuzsum özel sektör korkutuyor devlette atama olmuyor sağlıkların çogu özel üniversite dayın yoksa işin zor bu devirde ne yapcam hiç bilmiyom çok kararsızım tükenmişlik sedromuna girdim galiba :(

Yorum Yaz