Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Eylül 2021

Hungaroloji Bölümü Nedir Tanıtımı

 

Üniversite sınavlarına hazırlanan ve Hungaroloji bölümünü seçmeyi düşünen adaylara bu meslek hakkında bilgileri, puanlarını ve mesleğin geleceği hakkında bilgileri derledik. İşte Hungaroloji Bölümü –  Mesleği hakkında bilgiler :

Hungaroloji Bölümü Tanıtımı:

Bölümde Ural dili ailesine bağlı bir dil olan Macar Dili, Macar Edebiyatı, tarihi ve kültürü ile ilgili konularda eğitim ve araştırma yapılmaktadır. Kütüphane ve arşivlerde görev alabilirler.

Hungaroloji Nedir, Hungaroloji Ne İş Yapar, Hungaroloji Maaşları, Hungaroloji İş İmkanları, Hungaroloji İş Çalışma Alanları, Hungaroloji Mesleği Hakkında Bilgiler, Hungaroloji Bölümünün Geleceği, Hungaroloji Bölümünü Seçecek Olanlarda Nasıl Özellikler Olmalı, Hungaroloji Bölümü Tercih Edilir mi, Hungaroloji Tanıtımı, Hungaroloji Kazanç Durumu ve İş Olanakları, Meslek Rehberi, Hungaroloji Mezunları Ne İş Yaparlar , Hungaroloji Mezun Olduktan Sonra İş İmkanı Nerede Çalışırlar, Hungaroloji İş Bulma Durumu

> Hungaroloji Bölümü Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Serpil uysal dedi ki:

  Bu sene oğlum kazandı bu bölüme ankara ama kararsızım ne olur bilgilendiren nasıl okusunmu yoksa tekrar denesinmi

 2. Merve dedi ki:

  bölüm hakkinda bilgi verir misiniz

 3. anil dedi ki:

  bende ahmetin bolum arkadasiyim. 9 dersten 7sini verdim. gramer ve fonetikten kaldim. sinif TEKRARİYİM. tekrar sinava hazirlaniyoruz. fars dili ve edebiyatini tercih etmeyi dusunuyorum :)

 4. ahmet dedi ki:

  bu bolumu tercih ettigime pismanim.. hocalarin hepsi takık 50 yas ustu hepide.. derslerin cok iyi olsa bile gramerden kalirsan sinif tekrarisin. sacma bi yonetmeligi var. tekrar hazirlaniyorum. tercih edecek arkadaslara tavsiyem yakmayin kendinizi..

  1. iklimâ dedi ki:

   Hangi üniversitedesiniz?

  2. Tuba dedi ki:

   Ankara üniversitesi mi

Yorum Yaz