Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ekim 2021

Gemi Makinaları İşletme Bölümü Nedir Tanıtımı

 

Üniversite sınavlarına hazırlanan ve Gemi Makinaları İşletme bölümünü seçmeyi düşünen adaylara bu meslek hakkında bilgileri, puanlarını ve mesleğin geleceği hakkında bilgileri derledik. İşte Gemi Makinaları İşletme Bölümü –  Mesleği hakkında bilgiler :

Gemi Makinaları İşletme Bölümü Tanıtımı:

Bu program her türlü deniz taşıtlarının en ekonomik şekilde üretiminin yapılması, pazarlanması ve en uygun şekilde kullanımları hakkında bilgilendirilmiş ara insan gücünü yetiştirir.

Gemi Makinaları İşletme Nedir, Gemi Makinaları İşletme Ne İş Yapar, Gemi Makinaları İşletme Maaşları, Gemi Makinaları İşletme İş İmkanları, Gemi Makinaları İşletme İş Çalışma Alanları, Gemi Makinaları İşletme Mesleği Hakkında Bilgiler, Gemi Makinaları İşletme Bölümünün Geleceği, Gemi Makinaları İşletme Bölümünü Seçecek Olanlarda Nasıl Özellikler Olmalı, Gemi Makinaları İşletme Bölümü Tercih Edilir mi, Gemi Makinaları İşletme Tanıtımı, Gemi Makinaları İşletme Kazanç Durumu ve İş Olanakları, Meslek Rehberi, Gemi Makinaları İşletme Mezunları Ne İş Yaparlar , Gemi Makinaları İşletme Mezun Olduktan Sonra İş İmkanı Nerede Çalışırlar, Gemi Makinaları İşletme İş Bulma Durumu

> Gemi Makinaları İşletme Bölümü Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Gamze dedi ki:

  Mezun olduktan sonra nerelerde is bulup calisabilirim

 2. enes dedi ki:

  maaşi ne kadar
  lütfen cevaplayın

  1. enes dedi ki:

   iş bulma imkanı nasıl askeriyede iş bulabilirmiyiz
   lütfen cevaplayın

 3. nesrin dedi ki:

  gemi makinaları işletme mezunları deniz kuvvetlerine nasıl başvurabilir

 4. fatih dedi ki:

  Öncelikle ordu üniversitesi 2 yıllık gemi makina bölümü okuyan arkadaşlar hiç tavsiye etmiyorlar, okul bitince boşa geçen 2 yıl olarak nitelendiriyorlar. Benim sorum bu bölümü bitirince neleri yapma şansımız var, hangi niteliklere sahip olmuş oluyoruz, iş bulabilme imkanımız ne derecede, okul bittikten sonra neler yapmamız gerekiyor? şimdilik bu sorulara cevap alabilirsem çok ama çok memnun olurum ayrıca böyle bir yorum sayfası açtığınız için de teşekkürler.

  1. burhan demiriz dedi ki:

   Biraz daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim aklımda gemi işletmeciliği olduğu için biraz bilgiye ihtiyacım var.

Yorum Yaz