Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri

Evde Diş Beyazlatma Formülü

Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri Hakkında bilgiler verelim. Estetik açıdan düşünecek olursak beyaz dişler, insanların gülümsemesini daha güzel kılar. Beyaz dişler insanları daha genç, dinamik gösterir. İnsanın sağlıklı olduğunun canlı göstergesi beyaz dişlerdir.

Dişlerin sararmasını önlemek için çay, kahve ve sigaranın sık tüketilmemesi gerekir. Bu maddelerin içindeki kimyasallar, dişlerin sararmasına neden olduğu için tüketiminin fazla yapılmamasında fayda var.

Diş Apse

Diş beyazlatmak için özel diş kliniklerine astronomik ücretler vermeye gerek yok. Elbette onlar profesyonel şekilde diş beyazlatma işlemi yapıyor ve kısa sürede sonuç veriyor. Fakat evde sürekli uygulanan yöntemler de dişleri beyazlatmanıza yardımcı olabilir. Mesela iki damla zeytinyağı, yarım limon ve bir çay kaşığı karbonattan oluşan bir karışım hazırlayın. Bu karışımı dişlerinize sürün. Dişleri sarartan yiyeceklere karşı korur. Dişlerin beyazlamasına yardımcı olur.

Diş beyazlatıcı etkiye sahip macunlar kullanmak, diş beyazlatmada önemli bir etkiye sahiptir. Dişlerinizi bu macunlarla düzenli fırçalarsanız birkaç ay içinde olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri Hakkında Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.