Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2021

Endüstriyel Yönetim Bölümü Nedir Tanıtımı

 

Üniversite sınavlarına hazırlanan ve Endüstriyel Yönetim bölümünü seçmeyi düşünen adaylara bu meslek hakkında bilgileri, puanlarını ve mesleğin geleceği hakkında bilgileri derledik. İşte Endüstriyel Yönetim Bölümü –  Mesleği hakkında bilgiler :

Endüstriyel Yönetim Bölümü Tanıtımı:

Endüstriyel yönetim programının amacı, sanayi kuruluşları ve fabrikalarda üretim aşamalarının değişik bölümlerinde iş organizasyonu ve işçileri yönlendirecek ara elemanı yetiştirmektir. Bu programda eğitim görmek isteyenler mesleki dersler yanında kitle psikolojisi ve sosyoloji dersleri de alırlar.

Endüstriyel Yönetim Nedir, Endüstriyel Yönetim Ne İş Yapar, Endüstriyel Yönetim Maaşları, Endüstriyel Yönetim İş İmkanları, Endüstriyel Yönetim İş Çalışma Alanları, Endüstriyel Yönetim Mesleği Hakkında Bilgiler, Endüstriyel Yönetim Bölümünün Geleceği, Endüstriyel Yönetim Bölümünü Seçecek Olanlarda Nasıl Özellikler Olmalı, Endüstriyel Yönetim Bölümü Tercih Edilir mi, Endüstriyel Yönetim Tanıtımı, Endüstriyel Yönetim Kazanç Durumu ve İş Olanakları, Meslek Rehberi, Endüstriyel Yönetim Mezunları Ne İş Yaparlar , Endüstriyel Yönetim Mezun Olduktan Sonra İş İmkanı Nerede Çalışırlar, Endüstriyel Yönetim İş Bulma Durumu

> Endüstriyel Yönetim Bölümü Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Ramazan dedi ki:

    Teşekürler
    Hocam ilk olarak bu bölüm kaç yıllık ikinci olaraktan bu bölüm iş olanakları nelerdir? ?

Yorum Yaz