Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Haziran 2021

Emeklilere Bayram İkramiyesi Ödeme Tarihi Açıklandı

Emeklilere Bayram İkramiyesi Ödeme Tarihi Açıklandı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu emeklilerin maaşları ve ikramiyelerinin bayramdan önce ödeneceğini duyurdu. Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklilerinin bayram ikramiyesi 7 Haziran’da, SSK emeklilerinin ikramiyeleri de 8 Haziran’da ödenecek.

alışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, emeklilerin maaşve ikramiye ödemelerinin öne alındığını açıkladı. Bakan Sarıeroğlu, emekli maaşı ile ikramiyelerin ayrı ayrı ödeneceğini söyledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun konuşmalarından satır başları;

SSK Bağkur ve emekli sandığından emekli olan vatandaşlarımız, SGK’dan emekli aylığı almanın yanı sıra farklı ödemeleri alan hak sahiplerimiz de var. Onları da ilgilendiren çok önemli bir müjdeydi. 1000 TL’lik ikramiye ödememiz olacak.

Haziran’ın ilk haftasında ödemeye yapacağımızı ifade etmiştik. 15 – 17 Haziran tarihleri arasında Ramazan bayramımız.

BİR ÖNCEKİ HAFTA YAPMAYA KARAR VERDİK

Bayram öncesinde vatandaşlarımızı daha da rahatlatmak adına, hem emekli maaşlarımızın ödemelerini hem ikramiyelerimiz de bir önceki hafta yapmaya karar verdik.

TARİHLER BELLİ OLDU

Bağkur ve emekli sandığı, 7 Haziran 2018’de ödeyeceğiz. SSK emeklilerimizin ikramiyelerini de 8 Haziran 2018 tarihinde ödeyeceğiz.

Emekli sandığı ayın 1 – 5 arasında, SSK- Bağkur emekli maaşlarımızı da 11-12-13 Haziran tarihlerinde ödemelerini gerçekleştirmiş olacağız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. yılmaz çataloğlu dedi ki:

  ikramiye değil kalıcı çözümler üretin.
  biraz önceki youmum hangi kurala uymadı acaba onaylanmadı.

 2. yılmaz çataloğlu dedi ki:

  ikramiyeler güzelde sadece seçime gelen bayram arifeleride deil.yani seçim rüşveti olmamalı birde kalıcı çözüm istiyoruz yani.ikramiyelere ihtiyac duyurmayacak şekilde maaşlarındüzenlenmesi gerekir
  elden gelen aş olmaz oda zamanında bulunmaz demiş atalarımız.

 3. cabbar dedi ki:

  1 maaş ikramiye verilmesi lazım. bin tl nedir? Ayrıca her emekliye bin lira verilmesi adaletsizlik. Benim emekli maaşım 1600 lira bana da aynı, 1000 lira maaş alana da aynı ikramiye olur mu?

Yorum Yaz