Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Ekim 2021

Eğitim İletişimi ve Planlaması Bölümü Nedir Tanıtımı

 

Üniversite sınavlarına hazırlanan ve Eğitim İletişimi ve Planlaması bölümünü seçmeyi düşünen adaylara bu meslek hakkında bilgileri, puanlarını ve mesleğin geleceği hakkında bilgileri derledik. İşte Eğitim İletişimi ve Planlaması Bölümü –  Mesleği hakkında bilgiler :

Eğitim İletişimi ve Planlaması Bölümü Tanıtımı:

Bu bölümün amacı, çeşitli kamu ve özel kurum ve kuruluşların hizmet içi eğitim bölümlerinde görev yapacak sosyal hizmet uzmanları yetiştirmektir. Bölüm mezunlarının uğraşısı, çalıştıkları kurumların eğitim problemlerini inceleyerek bunların ortadan kaldırılması için planlamalar yapıp, istenilen hedeflere ulaşmak için en uygun ortam hazırlamaktır. Mezunlar bankaların, fabrikaların, belediyelerin ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın çeşitli eğitim birimlerinde iş bulabilirler. Eğitim iletişimi ve Planlaması Bölümlerinde bir yıl İngilizce eğitimi de verildiği için bölüm mezunları deneyim kazandıktan sonra, uluslararası hastaneler, oteller ve sanayi kuruluşlarının yine eğitimle ilgili bölümlerinde de çalışma imkânına kavuşabilirler.

Eğitim İletişimi ve Planlaması Nedir, Eğitim İletişimi ve Planlaması Ne İş Yapar, Eğitim İletişimi ve Planlaması Maaşları, Eğitim İletişimi ve Planlaması İş İmkanları, Eğitim İletişimi ve Planlaması İş Çalışma Alanları, Eğitim İletişimi ve Planlaması Mesleği Hakkında Bilgiler, Eğitim İletişimi ve Planlaması Bölümünün Geleceği, Eğitim İletişimi ve Planlaması Bölümünü Seçecek Olanlarda Nasıl Özellikler Olmalı, Eğitim İletişimi ve Planlaması Bölümü Tercih Edilir mi, Eğitim İletişimi ve Planlaması Tanıtımı, Eğitim İletişimi ve Planlaması Kazanç Durumu ve İş Olanakları, Meslek Rehberi, Eğitim İletişimi ve Planlaması Mezunları Ne İş Yaparlar , Eğitim İletişimi ve Planlaması Mezun Olduktan Sonra İş İmkanı Nerede Çalışırlar, Eğitim İletişimi ve Planlaması İş Bulma Durumu

> Eğitim İletişimi ve Planlaması Bölümü Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz