Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Ağustos 2021

Deniz Dalgaları İle Deniz, Hükümdar Yardımcıları İle Hükümdar Olur Ne Demektir

Bu sayfamızda deniz dalgaları ile deniz, hükümdar yardımcıları ile hükümdar olmaktadır sözünün anlamı hakkında bilgi vererek bu söz ile ilgili kompozisyon çalışmamızı paylaşacağız.

Hayatta var olan her şey kendisini oluşturan parçaların bir bütünüdür. Hiçbir şey parçalarından ayrı düşünülemez, bu parçalar çıkarıldığında bütünlük ortadan kalkacak ve söz konusu varlık yok olacaktır.

Örneğin bir denizi oluşturan parçalar su, kum, dalağalar, deniz canlıları vb.’dir. Bunlardan bir tanesi yok olduğunda denizin varlığından söz etmek mümkün olmayacaktır. Aynı şekilde hükümdarlar da başa tek başlarına gelmemişler ve işlerini de tek başlarına yürütmemektedir. Bir hükümdarın yardımcıları yok olduğunda o hükümdarın da varlığından söz etmek mümkün olmayacaktır.

Hayatta her şeyi var olan parçaları ile bir bütün olmak gerekmekte ve her şeyi eksiler ve artıları ile sevmek gerekmektedir. Aksi halde bütünlük bozulduğunda varlığın da var olmaya devam etmesi mümkün olmayacaktır.

Deniz Dalgaları İle Deniz, Hükümdar Yardımcıları İle Hükümdar Olur Ana Düşünce Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz