Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Ağustos 2021

Çocuklar İle İlgili Kompozisyon

Bu sayfamızda çocuk hakları ile ilgili bilgi vererek çocuklar ile ilgili kompozisyon örneğimize yer vermeye çalışacağız.

Çocuklar dünyanın en saf, en masum ve en güzel varlıklarıdır. Bir çocuk bazen tek başına tüm dünyayı gülümsetmeyi başarabilirken, günümüzde çocuklara o kadar az değer verilmektedir ki tüm dünya tek bir çocuğu gülümsetmeyi başaramamaktadır.

Günlük hayatımızda haberleri takip ettiğimizde her gün zor durumda olan ya da hayatını kaybetmiş olan bir çocuk ile karşılaşmaktayız. Bu çocuklardan bazıları tedbirsizlik nedeniyle, bazıları savaşların içinde, bazıları trafik kazalarında ve bazıları da farklı sebeplerle hayatlarını kaybetmektedir. Çocuklar bir ülkenin geleceğidir ve onları korumak hem alilerinin hem de bütün bir toplumun görevidir. Bu çağda çocuk ölümleri bu kadar kolay yaşanmamalı, bu duruma tüm dünyada geçerli önlemler alınmalıdır.

Çocuklarını kaybedenler ve onları üzenler geleceklerini kaybettiklerini unutmamalıdır. Saf ve masum bir çocuğun yaşadığı acılar her insanın derdi olmalı ve tüm dünya, çocuklara önem vererek onların sorunlarına daha duyarlı hale gelmelidir.

Çocuk Sevgisi ile İlgili Kompozisyon Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Sanane dedi ki:

    Bence çok kısa olmuş

Yorum Yaz