Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2021

Çini İşçiliği Bölümü Nedir Tanıtımı

 

Üniversite sınavlarına hazırlanan ve Çini İşçiliği bölümünü seçmeyi düşünen adaylara bu meslek hakkında bilgileri, puanlarını ve mesleğin geleceği hakkında bilgileri derledik. İşte Çini İşçiliği Bölümü –  Mesleği hakkında bilgiler :

Çini İşçiliği Bölümü Tanıtımı:

Bir süsleme sanatı olan çini işlemeciliği bölümünde, çini işleme teknikleri, tasarım, resim konularında öğrenciler eğitim görür. Mezunlar serbest çalışabilecekleri gibi vakıflarda, belediyelerde görev alabilirler. Restorasyon çalışmalarında bulunabilirler.

Çini İşçiliği Nedir, Çini İşçiliği Ne İş Yapar, Çini İşçiliği Maaşları, Çini İşçiliği İş İmkanları, Çini İşçiliği İş Çalışma Alanları, Çini İşçiliği Mesleği Hakkında Bilgiler, Çini İşçiliği Bölümünün Geleceği, Çini İşçiliği Bölümünü Seçecek Olanlarda Nasıl Özellikler Olmalı, Çini İşçiliği Bölümü Tercih Edilir mi, Çini İşçiliği Tanıtımı, Çini İşçiliği Kazanç Durumu ve İş Olanakları, Meslek Rehberi, Çini İşçiliği Mezunları Ne İş Yaparlar , Çini İşçiliği Mezun Olduktan Sonra İş İmkanı Nerede Çalışırlar, Çini İşçiliği İş Bulma Durumu

> Çini İşçiliği Bölümü Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. sefa bolat dedi ki:

    Çini işçiliğinde ne kadar maaş alınabılır

Yorum Yaz