Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ekim 2021

Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü Nedir Tanıtımı

 

Üniversite sınavlarına hazırlanan ve Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünü seçmeyi düşünen adaylara bu meslek hakkında bilgileri, puanlarını ve mesleğin geleceği hakkında bilgileri derledik. İşte Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü –  Mesleği hakkında bilgiler :

Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü Tanıtımı:

Bu bölümde çağdaş yunan dili ve edebiyatı incelenmekte, yunan dilinin diğer dillerle olan ortak yönleri araştırılmaktadır. Müzeler, tercüme büroları, turizm sektörü çalışma alanlarıdır.

Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Nedir, Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Ne İş Yapar, Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Maaşları, Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı İş İmkanları, Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı İş Çalışma Alanları, Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Mesleği Hakkında Bilgiler, Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümünün Geleceği, Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümünü Seçecek Olanlarda Nasıl Özellikler Olmalı, Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü Tercih Edilir mi, Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Tanıtımı, Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Kazanç Durumu ve İş Olanakları, Meslek Rehberi, Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Mezunları Ne İş Yaparlar , Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Mezun Olduktan Sonra İş İmkanı Nerede Çalışırlar, Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı İş Bulma Durumu

> Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. ALP dedi ki:

  İnsanın içini karartıyorlar ya madem iş alanı yok neden açık bu bölüm ? :/ Bir yandan da okumak istiyorum

 2. papatya dedi ki:

  5 yıl yunanca okumuş biri olarak hiç faydasını görmedim. hayatımın hatası diyebilirim. iş imkanı bile yok doğrudürüst ayrıca boşuna lisans mezunu görünüp kpss de lise düzeyinde sınava girme hakkınız da kayboluyor. onun yerine arapça ya da rusça öğrenseniz ve hatta çince bile daha avantajlıdır.ettiğiniz masrafa değmez. yazık.

 3. Elif dedi ki:

  Kesşnlikle kapatılması gereken bir bölüm.bu bölüme asla gitmeyin.benim hayatım kaydı.ne iş bulabildim ne de bir yararı oldu.Ayrıca yunancayı bile öğrenemedim doğrudürüst.5 yılım heba oldu.şimdi çok pişmanım.

  1. Aziz dedi ki:

   Bu konu hakkında görüşlerinizi almayı çok isterim ,oğlum kazandı bununla beraber dışarıdan extra nasıl desteklenebilir İngilizcesi iyi düzeyde var ama gelin görün ki sınav sistemi ayrı bi konsantrasyon gerektiriyor bu da her çocukta aynı düzeyde olmuyor maalesef

Yorum Yaz