Boğaziçi Köprüsü Saat Kaçta Kapatılacak – Ne Zaman Açılacak 29 Nisan 2012

Boğaziçi KöprüsüBoğaziçi köprüsü 29 Nisan Pazar günü bisiklet yarışları sebebiyle belirli saatler arasında kapalı olacak. Peki Boğaziçi köprüsü ne zaman açılacak, saat kaçta kapanıp açılacak ? 48. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun 8. ve son etabı bugünİstanbul’da gerçekleştirilecek.

Sultanahmet Meydanı’nda sembolik startı verildikten sonra, sahil yolunda başlayacak olan 121 kilometrelik etapta bisikletçiler, CaddebostanSahili’nde finiş görerek yarışı tamamlayacaklar.

Yarış nedeniyle bugün saat 11.30’da Sultanahmet Meydanı, 12.45’de Kennedy Caddesi, 13.15’de Boğaziçi Köprüsü trafiğe kapatılacak. Anadolu yakasından ise saat 09.00’dan itibaren Caddebostan Sahil Yolu, saat 13.00’ten itibaren ise Bağdat Caddesi trafiğe kapalı olacak.

48. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda dereceye giren sporcularaödüllerini Cumhurbaşkanı Abdullah Gül verecek.

Türkiye Bisiklet Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yarış sonunda finiş alanına geleceği ve dereceyle giren sporcularaödüllerini takdim edeceği belirtildi.

29.04.2012 – AA

1 yorum

  1. Şimdiki zamanda türkçeyi tam anlamıyla 15-25 yaş arası gençler bozmaktadır.Lütfen bunu engelleyelim . Bizim gibi dili güzel olan yok dilimize sahip çıkalım

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.