Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Başarı Nedir - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Ağustos 2022

Başarı Nedir

Birisi bize başarıyı kendi cümlelerinizle anlatın dese bu durumda herkes kendi başarı anlayışının ne olduğunu cümlelere dökecektir. Bu sayfamızda bize göre başarı nedir sorusunun cevabını vermeye çalışacağız.

Başarı bir insanın hedeflemiş olduğu amaca ulaşması ve bunun sonuncunda ise maddi veya manevi bir ödül elde etmesidir. Ödül dendiğinde akla her ne kadar maddi olan kazanç gelse de başarının ödülü çoğu zaman kişinin sağlamış olduğu manevi doyumdur.

Başarı insanın elde edebileceği en güzel duygulardan bir tanesidir. Çünkü başarılı olan kişi hayatta her zaman doyumu ve mutluluğu yakalayabilecek olan kişidir. Ayrıca bir insan bir kez başarının tadını aldığında her zaman başarılı olmaya çalışacak ve bu mutluluğu her zaman yaşamak isteyecektir. Hal böyle olunca başarılı insan hayatında her zaman başarılı ve mutlu bir birey olarak yaşayacaktır.

Başarı bazen bir çocuğun merdivenleri çıkabilmesi, bazen derste alınan yüksek bir not, bazen işte alınan terfi, bazen de amansız bir hastalığın üstesinden gelebilmek olabilir. Her ne olursa olsun başarı kişiye her zaman mutluluk verir. Bu nedenle başarının peşinden koşmak kişinin yapabileceği en güzel şeylerden bir tanesidir.

Size Göre Başarı Nedir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781