Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Altın Pas Tutmaz Kompozisyon - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 05 Temmuz 2022

Altın Pas Tutmaz Kompozisyon

Bu sayfamızda altın pas tutmaz ne demektir sorusunun cevabını vererek bu konu ile ilgili kompozisyon örneğimize yer vermeye çalışacağız.

Bazı insanlar ve bazı şeyler sahip oldukları özellikler sebebiyle çok değerlidir ve taşıdıkları bu değer sayesinde herkes tarafından aranan bir özelliğe sahiptirler. Bu kişilerin ya da nesnelerin taşıdığı değer ne olursa olsun yok olmayacaktır.

Bir insanı ele aldığımızda bu kişi eğer ki kimsede olmayan özelliklere sahipse ve çok başarılıysa bu özelliklerini her zaman koruyacaktır. Meyve veren ağaç taşlanır misali bu insan hakkında olumsuz sözler söylense de ya da bu kişi bir süre kendini geri çekmiş olsa da yine de sahip olduğu özellikleri kaybetmeyecektir. Bu kişi bir süre sonra yine sahip olduğu özelliklerini kullanmak istediğinde yeniden aynı başarıyı yakalayabilecektir.

Değer sahibi olan şeyleri değeri bilinmeli ve bunlar asla hor kullanılmamalıdır. Değerli şeyler her ne kadar kullanılmasa da bir gün yeniden ihtiyaç duyulduğunda bunların değeri yeniden ortaya çıkacaktır.

Altın Pas Tutmaz Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781