Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Eylül 2021

Alanya Gezilecek Görülecek Yerler Tatil Rehberi

Antalya’nın Alanya ilçesi tatil için değerlendirebileceğiniz tatil yerlerinin başında gelmektedir. Alanya, Akdeniz kıyısında tarihin başlangıcından bu yana parlayıp sönen tüm uygarlıklara yaşama alanı olmuş kentlerden bir başkası ve belki de en güzel olanı. Alanya otelleri, denizi, kumu, güneşi ve plajları; değişik yemekler yiyebileceğiniz alternatifleri, kafeleri ve geceleri keyifli kılan barlarıyla, tatil yerleri içerisinde üst sıralara koyacağınız mekanlardan biri olmalı. Alanya tatil cennetinde kendiniz ya da sevgiliniz için takı, mücevher, hediyelik eşya da bulabilirsiniz. Kısacası Alanya’da tatil için, dinlenmek için, sağlıklı bir yaşam için her şey elinizin altında. Bütün bunlara ek olarak diğer pek çok bölgede olmayan bir gezi unsuruna daha sahip Alanya; mağaralar.. Alanya’da aşağıda listesini bulabileceğiniz ve gezmekten büyük zevk alacağınız mağaralar bulunmaktadır. Tatil mekanları arasında bu kadar çok seçeneği bir arada barındıran bir tatil beldesi kaçırılmamalı bizce. Alanya, Alanya Tatil Yapılacak Yerler Nereler,Alanya Ormanlık Tatil Yerleri,Alanya Aile İçin Tatil Yerleri, Alanya En Güzel Yerleri?
alanya kalesi
Antalya körfezi üzerinde, Toros Dağları ve Akdeniz arasında yer alan Alanya’nın, Akdeniz’e 70 kilometre kıyısı vardır. Son derece temiz ve aniden derinleşmeyen, uzun kumsallara sahiptir. 100.000 civarındaki nüfusu ile Ege ve Akdeniz sahillerindeki en büyük turistik ilçelerden biridir. Son yıllarda özellikle Rus ve Alman turistlerin yoğun ilgisini çeken Alanya, yaz aylarında daha kalabalıktır. Alanya’yı bir kere gören yabancı turistlerin bir kısmı sürekli yaşamak amacıyla Alanya’da konut satın alabilmektedir.

Alanya Tatil Rehberi 2018 2019,Alanya Gezilecek Yerler,Alanya Tatil Yerleri, Alanya Tatil Mekanları, Alanya Tatil Hotelleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz