Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ocak 2021

Ağaçsız Memleket Duvaksız Geline Benzer İle İlgili Kompozisyon

Ağaçsız memleket duvaksız geline benzer ile ilgili kompozisyon hakkında bilgi kısaca

Dünyamızın oksijen kaynakları olan ağaçlar endüstriyel alanda da kullanılmakta ve geniş şekilde insanlara hizmet etmektedirler. Bunun yanında ağaçlar çevremizi güzelleştiren varlıklardır. Doğada yaşayan birçok canlı da ağaçlar sayesinde yaşama alanı bulmuş olur. Dünyamız için ağaçlar oldukça önemlidir.

İnsanlara ve diğer canlılara bu kadar faydası olan ağaçların her yıl binlercesi katledilmektedir. Ağaçların kesilmesi doğaya ve bizlere zarar verir. Ağaç katli son bulmadığı sürece dünyada canlı hayatı tehlike altında olacaktır. Ağaçları kesmek yerine çevreyi daha çok ağaçlandırma yoluna gidilmeli ve doğa geri kazanılmalıdır. Sanayi alanında kullanılması gereken ağaçlar için yine bu alanda kullanılacak ağaçlar dikilmelidir. Duvağı olmayan bir gelin nasıl eksik olursa ağaçsız bir dünya da o şekilde eksik olur. Ağaçlar dünyamız için bu derece önemlidir.

Doğamızın alternatifi olmayan bu varlıklarını korumalı ve onları kesmemeliyiz. İnsanlar da ağaçlar ve doğanın korunması konusunda bilinçlendirilerek eğitilmelidir. Sanayi kuruluşları da devlet yoluyla denetlenmeli, ağaç katline caydırıcı önlemler alınmalıdır. Ağaçsız bir dünyanın çöle dönüşeceği ve canlı yaşamını mümkün kılmayacağı unutulmamalıdır.

Ağaçsız Memleket Duvaksız Geline Benzer İle İlgili Kompozisyon Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Ecrin dedi ki:

  Hiç iyi değil diyenler neye göre diyorsunuz Ağaçsız Memleket Duvaksız Geline Benzer kompozisyon ödevimi yaptım çok anlamlı bence.

 2. bilinmeyen dedi ki:

  benim istediğim ağacın yok olmaması için neler yapılmalıydı ama istediğim çıkmadı inşallah diğer kişilerin işine yarar…………. :D

 3. ismimi vermek istemiyorum dedi ki:

  aynen ben daha yeni girdim ödevim icin ama benim istediğim cikmadı bu ne iş kardeşim yaaaaa

 4. manyak eşek dedi ki:

  çok kötü öğretmen bana eksi verdi. -_-

 5. duyggu dedi ki:

  olmamış aslın da

 6. ngfgnbfg dedi ki:

  beni ödevime yetti

 7. Aleyna dedi ki:

  Güzel bir site olmuş ben beyendim ama kompozisyon biraz az yani daha fazla içerik içerebilirdi. :D

 8. Tuvana dedi ki:

  yani burada bir kompozisyon istemiştim ama tanıtım çıktı hiç beğenmedim bu yüzden bu yorumu yazıyorum lütfen bir daha ki kompozisyonda tanıtım olmayıp kompozisyon olsun açıkçası bu siteden daha YARATICI bir şeyle BEKLERDİM lütfen yorumuma cevap gelsin

  1. ciko dedi ki:

   cok haklı aslıda abiler

  2. duoo dedi ki:

   ayn yazdım ama bi sayfa olmadı yetmedi :/

  3. elif prenses dedi ki:

   Ya kkompozusyon anlatimli olur:-) :-) :-)

Yorum Yaz