Web sitemize hoşgeldiniz, 08 Aralık 2021

Zayn Malik Müslüman Mı

Zayn malik müslüman mı hristiyan mı hakkında bilgi kısaca, Zayn malik müslüman mı

Zayn Malik X Factor adlı şarkı yarışmasında ön plana çıkmış ve diğer yarışmacı arkadaşlarıyla birlikte One Direction adlı grubu kurmuşlardır. Dünya çapında oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan One Direction grubunun diğer üyeleri gibi Zayn Malik ile ilgili de birçok şey merak edildi. Zayn Malik, soyadından dolayı özellikle tartışma konusu oldu. Müslüman olup olmadığı gençler tarafından oldukça merak ediliyordu.

Zayn Malik’in babasının adı Yasin’dir ve Pakistanlı’dır. Zayn Malik de Müslüman olduğu için gurur duyduğunu açıklamıştır.

Müslüman olmasından dolayı Türk insanı tarafından oldukça beğeni toplamıştır. Yakışıklı yıldız, tavuk yemekten hoşlanır. Resim çektirmeyi de sever. En sevdiği renk siyahtır. Romantik bir kişiliği olan şarkıcının büyük gözlü ve topuklu ayakkabı giyen kızlardan hoşlandığı bilinmekte. Micheal Jackson’ın büyük hayranıdır. Ayakkabı numarası ise 42’dir. Grubu One Direction’dan ve grup arkadaşlarından oldukça memnun olduğunu ve bırakmak istemediğini ifade etmiştir. Ailesinin tek erkek çocuğudur ve bir kız kardeşi vardır. Tek erkek çocuk olduğu için şımartılarak büyümüştür. Kız kardeşi ise bir Justin Bieber hayranıdır.

Zayn-Malikjpg

Zayn Malik Müslüman Mı Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. sevgilin aşkın dedi ki:

    cannnnnnnnm çok yakışıklısın umarım bu yorumlarıma sevgilin kızmaz benide sevgilin olarak sayarsın bebişim

    1. aleynan dedi ki:

      tabikide sayar bebeğemmm ama benide en yakın arkisi olarak saysın dimi

Yorum Yaz