Zaman Sana Uymazsa Sen Zamana Uy Kompozisyon

Zaman Sana Uymazsa Sen Zamana Uy Ne Demektir, Zaman Sana Uymazsa Sen Zamana Uy Kompozisyon

İnsan bazen içinde bulunduğu yerden, zamandan ve yakınındaki kişilerden şikayet eder. Bazen kişi içinde bulunduğu zamandan, çağdan veya o an yaptığı şeylerden hoşnut olmayabilir. Bu durumda herkesin yapması gereken durumdan şikâyet etmek değil, duruma ayak uydurarak mevcut sıkıntıyı azaltmaya çalışmaktır.

Zaman ilerledikçe gençler ve yaşlılar arasında kuşak farklılıkları doğabilir, düşünülen ve hissedilen şeyler arasında uçurumlar oluşabilir. Bu durumda gençler yaşlıları, yaşlılar gençleri anlamakta zorlanır ve bu da sık sık sorunların yaşanmasına sebep olur. İnsanoğlu böyle bu durumda eğer karşısındakini anlamaya çalışarak hareket ederse sorunlar halledilecek ve böylece iki taraf da daha huzurlu ve mutlu olacaktır.

Mutlu olmak da mutsuz olmak da insanın kendi elindedir. Elinde olmayanları istemek yerine elinde bulunanla yetinmeyi bilen kişiler her zaman daha mutlu olan kişilerdir. Bu nedenle insan içinde bulunduğu durumdan memnun değilse şartlara ayak uydurarak sıkıntısını gidermeye çalışmalıdır.

Zaman Sana Uymazsa Sen Zamana Uy Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

2 yorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.