Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2018

Yüzü Gülmeyen İnsanlar Hiçbir İşte Başarılı Olamazlar

Aşağıda yüzü gülmeyen insanlar hiçbir işte başarılı olamazlar  kısaca olarak ele alacağız.

Güler yüz her kapıyı açarmış. Güler yüz samimiyetin ifadesidir. Samimiyet de dürüstlüğün göstergesidir. Yüzü gülmeyen insanların despot ya da ketum olarak asık suratlı diye yaftalanabilir. Çünkü insanların olumlu işler yapması mutlu olmalarını gerektirir.

Bir insana bir kuruma faydalı olduğunu hissetmek çalışma azmine yansır. Bu da kişilerin özgüven kazanmasına neden olur. Bütün bu etkenler başarıyı etkileyen etkenlerdir. Güler yüzlü olmak pozitif olmak ve sürekli olumlu düşünmektir. Başarılı olan insanlar azimli ve kanaat sahibi insanlardır.

Yüzü gülen insanların sosyal ilişkileri de çok iyi olur. Bu da birlik ve beraberliği etkiler. Birlik ve beraberliğe alışkın olan insanlar yalnızlıktan rahatsız olurlar. Fakat yüzü gülmeyen insanlar da yalnız bırakılırlar. Çevrelerine zararları olur. Sosyal çevre edinemezler. Soğuk kişiler olarak bilinirler.

Güler yüzlü olmayan insanlar yalnız kalmaya mahkum, sosyal çevreleri olmayan insanlar olarak başarısızlığı tadarlar. Çünkü başarı azim ve planlı yaşamak kadar birlik ve beraberliğe önem vermekten ileri gelmektedir. Bu nedenle güler yüz toplumda bireylerin manevi olarak hayata bağlanmalarını kolaylaştırır. Aksi durumlar ise hayatı yaşanılamaz hale getirir.

Güler yüzlü olmayarak soğuk davranışlı olan insanlar hemen her ilişkide başarısız olduğu gibi meslek hayatında da başarısız olurlar.

Yüzü Gülmeyen İnsanlar Hiçbir İşte Başarılı Olamazlar Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. saadet dedi ki:

    Yüzü gülmeyen insanlar hiç bir yerde sevilmez bence içlerinin enerjik olmaması onların başarısını da kötü etkiler. İçleri huzursuz kalpleri katı insanlar olmamalı ya. Hayat sevince ve gülünce güzel.

Yorum Yaz