Yumurcak TV Frekansı

Yumurcak TV Uydu Frekansı Türksat, Yumurcak TV Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

Ülkemizde yayın yapan pek çok çocuk kanalının içinde Samanyolu Yayın Grubu’na ait olan çocuk kanalıdır. Kanal şifresiz olarak yayın yapan çocuk kanallarının ilki olarak karşımıza çıkmaktadır. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Meryem Akdal üstlenmiş durumdadır.

Kanal günümüzde “Bütün Yumurcaklar Ekran Başına” sloganıyla yayın yapmaktadır. Yumurcak Tv’nin amacı çocuklar için eğlenceli yayın yapmakla birlikte aynı zamanda onların gelişimi ve eğitimine katkı sağlayacak programlara da yer vermektir.

Ayran, Birlikte Büyürken, Çedene’nin Takvimi, Gülnur ve Mavi Kuş, Kat Kat Katla, Sıkma Portakal, Söz Bizde, Şeker Şarkılar, Tarçın ve Arkadaşları,Teker Teker Tekerle, Teltel’in Torbası, Uçan Balon, Yeşil Oba, Yum Yum Haber kanalda yer alan çocuk programlarından bazılarıdır.

Ayrıca kanalda belgesel türünde programlar da yayınlanmaktadır. Arka Bahçede Bilim, Bay Becerikli, Gezginler, Konuşan Orman, Minikistan, Rahat Koltuk Yumurcak TV’de yayınlanan belgesel programlarıdır.

Yumurcak TV

Yumurcak TV Türksat 4A Yeni Frekans Ayarları

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Yumurcak TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

17 yorum

  1. yumurcak tv kurmak istiyorum ama olmuyor.arama yaptım arama da çıkmadı.sizin verdiğiniz frekanslarla denedim olmadı.cihazım gold master uydu alıcısı.çocuğum için uğraşıyorum ama yapamadım.bana yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşkkür ederim

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.