Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Yılbaşı Mesajları 2017 Anlamlı ve Özel - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Temmuz 2022

Yılbaşı Mesajları 2017 Anlamlı ve Özel

2017 yılbaşı mesajları, yılbaşı ile ilgili mesajlar

Yeni yılda sevdiklerinize yılbaşı mesajları göndermek için cep telefonunuzun mesaj bölümüne en anlamlı yılbaşı mesajları yazmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizin 2017 yılını anlamlı yılbaşı mesajları ile kutlamak ve yılbaşı ilgili mesajlar göndermek isterseniz doğru adrestesiniz. Birbirinden güzel 2017 yılbaşı mesajları ya da yeni yıl mesajları sizler için hazırlandı. Yeni yılbaşı mesajları oku yorumla ve sevdiklerine yılbaşı mesajları arkadaşlarına yılbaşı mesajı gönder

Tamamen farklı kavramlar olan yılbaşı ve noel, pek çok kişi tarafından aynı şekilde anlaşılmaktadır. Miladi takvimin sonunda 365 gün 6 saatlik zaman diliminin tamamlanması ile yeni yıla adım atılan geceye yılbaşı denir. Noel ise bir Hristiyan bayramıdır. Bu iki kavram birbiriyle karıştırılarak yılbaşı sanki noelmiş gibi kutlanmaktadır ve noel geleneklerinin uygulandığına rastlamak mümkündür.

Eğlenme ve eğlence sektörüne ait kutlamalarla geçirilen yılbaşı ile ilgili ğek çok görüş hakimdir. Kimileri yılbaşı kutlamalarını hediye sektöründe ve alışveriş merkezlerinde hareketlilik amacıyla ortaya atıldığını öngörmektedir. Kimileri ise Hristiyan alemi için önemli olan, 25 Aralık’ta kutlanan noel bayramına anlayışlı ve duyarlı bir tavır sergileyerek dünya barışını destekleme düşüncesindedir.

Son yıllarda ülkemizde de halk için giderek önemli hale gelen yılbaşı kutlamaları, yeni gelen yılı mutlu karşılamak ve mutlu bir şekilde geçirmek için bir adım atmak amacıyla yapılmaktadır. Ayrıca kimi insanlar yılbaşı gecesi  nasıl geçirilirse, yeni yılın da o şekilde geçirileceğine inanır ve sevdikleriyle eğlenceli bir yılbaşı geçirmek ister.

Yılbaşı ile ilgili mesajlar, doğum günleri, anneler ve babalar günleri gibi günlerin sadece kapitalist amaçlar ile kutlandığını düşünmek yanlıştır. Bu günler toplumun hayatına renk katar ve kişileri günlük sıkıntılarından uzaklaştırarak motivasyon sağlar.

En Güzel Yılbaşı Mesajları 2017

Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, barış dolu bir yıl dileğiyle…

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle. .

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2017 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar…

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

Yine yeni bir yıl var kapımızda. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice mutlu yıllara.

Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılınız kutlu olsun…

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinizle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban…

Her yeniyıl bir başka güzel.. 2017 yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeniyıl ınız kutlu olsun.

2017 En Güzel Yeni Yıl Kutlama Mesajları 2017 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak.

2017 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun.

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

2017 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2017 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER…

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2017 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

Yılı öyle bir yıl olsun ki, 2017 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2017 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2017 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…

Sizler de 2017 Yılbaşı Mesajlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. damla dedi ki:

  2014 yılını sağlık,mutluluk içinde kutlarım :)
  damla (İsTaNbUl)

 2. İbrahim Çetin dedi ki:

  2014 yılının yolsuzluklardan uzak, iyi devlet adamlarının yönetime geldiği bir yıl olmasını diliyorum. İyi seneler

 3. Merve dedi ki:

  2014 yılının sağlık huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle herkese mutlu yıllar (Merve AYAZ – ANKARA)

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781