Yıl Sonu Ders Kesim Raporu 2012

yıl ders kesim raporu bu sayfadan indirebilirsiniz. Örnek ders kesim raporu için aşağıdaki sürenin sona ermesi bekleyiniz ve ardından beliren dosya linkine tıklayarak dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz doküman hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız. Dosya linkinin çalışmaması durumunda aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla bize yazın hemen düzeltelim. derszamani.net olarak öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen eksik etmeyiniz.

 

  Örnek ders kesim raporu

 [download id=”775″]

Sene sonu 2012 2013   Yıl sonu Örnek ders kesim raporu, Örnek ders kesim raporu İndir Yükle,  Örnek ders kesim raporu Word Excel Doc xls İndir, Örnek ders kesim raporu Etkinliği Dosyası Şablonu Örneği İndir, Örnek ders kesim raporu İçin MEB 2018 2019, Örnek ders kesim raporu Taslağı Etkinlikleri Güncel Yeni Sene Başı Sonu Örnek ders kesim raporu 1. Dönem 2. Dönem dosyası İndir 2018 2019 2015 2014

1 yorum

  1. sakarya / erenler AKŞEMSETTİN İLKÖĞRETİM OKULU.
    Tayin dönem açıldığında sakarya ya tayin isteyecek öğretmen arkadaşlar lütfen dikkatli okuyun.
    Akşemsettin lköğretim okuluna tayin istediğinizde ki mutlaka çıkacaktır.Hayatınızın hatasını yapmış olacaksınız.Çalışabileceğiniz en rezil ve berbat okul.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.