Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Nisan 2021

Yetenekli Olduğumuz Konularda Kendimizi Geliştirebilmek için Neler Yapabiliriz?

Bu yazımızda yetenekli olduğumuz konularda kendimizi geliştirebilmek için neler yapabiliriz kısaca olarak bilgi aktaracağız.

İnsanların hemen hepsinin bir konuda yeteneği bulunmaktadır. Yetenek genelde doğuştan kazanılan kazanımlardır. Yeteneklerin işlenmesi sonradan yapılabilir. Yetenekli olunan konularda insanların özel çalışmalar yaparak kendilerini geliştirmesi mümkündür.

Bir kişinin ilgili olduğu alanlarda da yetenek sahibi olması mümkündür. Bu da yeteneklerimizi çalışmalar yaparak geliştirebileceğimizi göstermektedir. Atletizme ilgi duyan bir kişi uzun atlamalar yaparak vücudunda esnek kasların oluşmasını sağlayabilirler. Böylece daha uzun mesafelere atlayabilir. Bu da yeteneğin özel çalışmalar yapılarak geliştirilebileceğini gösterir.

Yetenekli olunan konularda özel çalışmalar yapılması, yeteneklerin daha da iyi duruma gelmesini sağlar. Yetenekli olmak çalışma ve azim işidir. Bu nedenle azimle çalışmak gerekir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Rabia Sultan dedi ki:

  Eğer sesimiz doğrultusunda bir yeteneğimiz varsa kendimizi nasıl geliştiririz? Bana yardımcı olur musunuz lütfen ☺️

 2. Anonim dedi ki:

  Çok teşekkür ederim

 3. İlayda dedi ki:

  Bence çok uzun olmuş ama yinede teşekkürler

 4. iklim dedi ki:

  tesekkür ederim

 5. hande dedi ki:

  Yetenekli arkadaşlarımı görünce yeteneklerimi nasıl fark edebilirim yetenekli olduğum konularda kendimi nasıl geliştirebilirim diye düşünüp duruyordum yazınız bana çok iyi geldi. kendimle ilgili çok şeyin farkına vardım. Sağolun…

Yorum Yaz