Yasak Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Yasak dizisi oyuncu kadrosu ve konusu hakkında bilgi kısaca

Her geçen gün ekranlarda yerini alan yeni dizilere 2014 Mart ayında yayına giren Yasak dizsi de eklendi. ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan dizinin başrollerini Deniz Çakır ve Fikret Kuşkan paylaşıyor. İlk bölümleri ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran Yasak dizisi reyting sıralamalarında üst sıraları kovalıyor.

Yasak Dizisinin Konusu

Muhadarat adlı romandan esinlenerek yapılan Yasak dizisinde olaylar 19. yüzyılın sonlarında gerçekleşmektedir. O dönem Osmanlı Devleti’nin eşsiz tarihi güzellikleri de diziye yansıtılacaktır. Dizide bunun yanı sıra aşk, hırs, hayaller yani iki kişi arasında yasak olan ama sır gibi saklanan her şey var. Bu yasaklı olaylar gün yüzüne çıktığında da olaylar başlıyor.

Nazım Bey adlı karakter eşini uzun zaman önce kaybetmiş ve artık evlenmek isteyen bir beyefendi ve sonunda Calibe adındaki hanımefendiye karşı büyük bir aşk duyuyor. Hayatına Calibe’yi dahil eden ve onu çocuklarının annesi olarak gören Nazım Bey, Calibe’nin onunla zengin ve güçlü olmak için evlendiğini bilmiyor. Olaylar ise bu noktadan sonra başlıyor.

Yasak Dizisinin Oyuncuları

Fikret Kuşkan
Deniz Çakır
Burak Yamantürk
Buket Dereoğlu
Ezgi Eyüpoğlu
Hakan Yufkacıgil
Gürbey İleri
Tuğçe Kumral
Onuryay Evrentan

Yasak Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.