Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Yanlış Bildiğin Yolda Herkesle Yürüyeceğine Doğru Bildiğin Yolda Tek Başına Yürü - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Temmuz 2022

Yanlış Bildiğin Yolda Herkesle Yürüyeceğine Doğru Bildiğin Yolda Tek Başına Yürü

Bu sayfamızda yanlış bildiğin yolda herkesle yürüyeceğine doğru bildiğin yolda tek başına yürü sözünün anlamı hakkında bilgi vererek bu konudaki kompozisyon çalışmamızı paylaşacağız.

Her insanın bir aklı ve yine her insanın kendine göre birtakım duyguları bulunmaktadır. İnsan olaylar karşısında doğrularını bu akıl ve duygulara belirlemektedir.

İnsan bazen davranışlarına yön verirken kendi doğrularını bir tarafa bırakarak başkalarının doğrularına göre hareket etmektedir. Kişi böyle bir durumda özellikle yalnız kalmamayı ve başkaları ile birlikte hareket etmeyi amaçlamaktadır. Ancak kişinin bu davranışı kendisine zarar verecek bir davranıştır. Çünkü bir insanın doğruluğuna inanmadığı bir yolda başarılı olması beklenemez.

Kişi davranışlarına ve hayatına yön verirken öncelikle doğru olduğuna inandığı ve kendisine mantıklı gelen yoldan yürümelidir. Çünkü kişinin başarısı başkaları ie birlikte hareket etmesine değil kendi inandıklarını gerçekleştirmesine bağlıdır.

Yanlış Bildiğin Yolda Herkesle Yürüyeceğine Doğru Bildiğin Yolda Tek Başına Yürü Ne Demektir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781