Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ocak 2022

WeChat Nedir Nasıl Kullanılır

WeChat Nasıl Kullanılır, WeChat Nedir

Artık günümüzde herkeste akıllı telefonlardan görmek mümkün. Telefon teknolojisi geliştikçe android ve ios uygulamalarında da büyük değişim ve yenilikler göze çarpıyor. Özellikle mesajlaşma programlarına rağbetin gittikçe artıtğını da fark etmemek elde değil. Bu uygulamalardan WeChat, hem telefon rehberindeki kişilerle ücretsiz mesajlaşma, hem de twitter gibi sosyal paylaşım yapma olanağını tek bir uygulamada birleştirdiği için kısa zamanda büyük ilgi gördü ve üye sayısı milyonlara ulaştı.

wechat

Uygulama, reklam filminde ünlü futbolcu Lionel Messi’yi oynatarak tanınırlığını daha da arttırdı. Ücretsiz olması da akıllı telefon kullanıcılarını cezbediyor. Ayrıca uygulama sayesinde yeni insanlarla tanışma fırsatınız da var. Uygulamayı internet bağlantısı olan her yerde ücretsiz kullanabilirsiniz.

Uygulamaya kaydolmak için öncelikle Applestore veya Google Playstore’dan WeChat uygulamasını ücretsiz indirin. Telefonunuza gelen onay mesajını uygulamaya girdikten sonra kayıt işleminiz tamamlanıyor. Artık sosyal platform oluşturup arkadaşlarınızla sohbet etme imkanına siz de sahipsiniz.

WeChat Hakkında Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Fatma dedi ki:

    Bu uygulamada tlf no ları karşılıklı görülüyor mu whatsapp gibi yada skype gibi görünmüyor mu ?

  2. gulçin dedi ki:

    Ben indirdim ama türkçe yazmıyo anlamıyorum

  3. hatce dedi ki:

    ben wechat aktif edemiyorum lütfen yardım edin :(

Yorum Yaz