Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Ocak 2021

Veliaht Yarışması Başvuru Formu

Veliaht Başvuru Formu Doldur 2018 2019, Veliaht Yarışması Başvuru Yap

ATV ekranlarında bu sezon yepyeni bir yarışma programı başladı. Verdiği para ödülü ve jüri üyeleriyle yayın döneminin en iddialı yarışma programlarından biri olacak programın adı “Veliaht”

Diğer kanallarda gördüğümüz şarkı yarışmalarından çok farkı olmasa da konsept olarak izleyicinin hoşuna gittiği için reytingleri oldukça yüksek. Bu özelliğiyle yarışmacı ve seyirciden de büyük ilgi görüyor.

veliaht başvuru

Yarışmaya başvurmak oldukça basit. Önce ATV’nin internet sitesine girip Veliaht yarışmasını bulun. Ardından bu sekmedeki başvuru formunu doldurup gönderin. Böylece başvuru işleminiz tamamlanmış oluyor. Eğer sizi arayıp seçmelere katılmanızı isterlerse mutlaka gidin. Seçmelerden başarıyla geçerseniz artık yarışmada olacaksınız. Jüri üyeleriyle tanışacak, milyonların önünde yarışma fırsatı bulacaksınız. Yani yeni bir hayat sizleri bekliyor olacak.

Yarışmada ödül 2 milyon TL olunca gerçekten kaliteli seslerin başvurduğunu görüyoruz. Yarışmacılar da kendi aralarında oldukça iddialı ve yetenekli sesler. Siz de sesinizin bu yarışmayla duyulmasını istiyor ve kendinize güveniyorsanız “Veliaht” programına başvurmayı ihmal etmeyin.

Veliaht Başvuru Formu İçin Tıklayın

Veliaht Yarışması Başvuru Formu Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz