Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Vatan ve Kahramanlık Konulu Yazı - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ağustos 2022

Vatan ve Kahramanlık Konulu Yazı

Vatan ve Kahramanlık İle İlgili Kompozisyon, Vatan ve Kahramanlık Konulu Yazı

Bir toplumun aynı geçmiş ve geleceğe bağlı olarak yaşadığı topraklara vatan adı verilmektedir. Vatan toplumda yaşayan her insanın ortak yuvasıdır ve vatanın yok olması halinde milletin de varlığını sürdürebilmesi beklenemez.

Geçmişimize bakıldığında bu vatanın düşman elinden kurtulabilmesi için atalarımız birçok kahramanlık ve fedakârdık göstermiştir. Bu kahramanlıklar olmasaydı şu anda bu topraklarda yaşayabilmemiz de mümkün olmazdı. Bu nedenle her zaman atalarımıza minnet duymak ve onların bize vermiş oldukları bu kutsal toprakları en iyi şekilde korumamız gerekmektedir. Bu vatan toprakları atalarımızın kanları ile yoğrulmuş ve bize armağan edilmiştir. Vatan toprakları bu nedenle kutsaldır ve nice kahramanlıkların izlerini taşımaktadır.

Bir insan dünyanın neresine giderse gitsin hatta dünyanın en güzel ülkesine gitmiş olsa bile yine de vatanını özleyecektir. Çünkü vatan sadece bir toprak parçasından ibaret değildir ve bu topraklar içinde yaşadığımız tüm kültürel değerler ile bir anlam ve bütünlük taşımaktadır. Vatansız bir insan nereye gideceğini bilemez. Bu nedenle herkes vatan topraklarını canı pahasına korumalı ve gerektiğinde aynı atalarımız gibi kahramanlık göstermekten sakınmamalıdır.

Vatan ve Kahramanlık İle İlgili Yazı Kısaca Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. mal dedi ki:

  Yorumunuz mal

 2. pelin dedi ki:

  Yorumunuz çok kotüüüüüü

  1. manus baba dedi ki:

   Yorumunuz bence harika

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781