Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Ünlüler Nasıl Zayıflıyor - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ağustos 2022

Ünlüler Nasıl Zayıflıyor

Ünlüler nasıl kilo veriyor, ünlüler nasıl zayıflıyor

Tüm kadınların korkulu rüyası haline gelen fazla kilolar, bunlardan kurtulmak için mücadele eden herkesin ortak sorunu. Güzel görünmek, sağlıklı olmak isteyen herkes bir şekilde kilo vermenin yollarını arıyor. Bunu yaparken de bu uğurda bazen sağlıklarını bile kaybedebiliyor. Peki ya ünlüler, onlar ne yapıyorlar da her zaman böyle incecik kalabiliyorlar? İşte sizin için ünlülerin formda kalma sırları:

zayiflama

Akdeniz tarzında beslendiğini söyleyen Sinem Güven, gün içerisinde çok fazla su tüketiyor. Bunun dışında sıcak havalarda çokça meyve yiyip sebze sularından faydalanıyor. Hamur işi ve tatlılardan hoşlanmadığını söyleyen güzel manken kızartma, cips gibi aşırı yağlı yiyeceklerden de uzak durduğunu söylüyor.

Hem beğenilen hem de genç kızlar tarafından ilgiyle takip edilen Burcu Kara yaz aylarında çok fazla yemek tüketmiyor. Sıcak havalarda kaybettiği sıvıyı geri almak için bolca içecek ve sulu gıda tükettiğini söyleyen başarılı oyuncu asitli içeceklerden de uzak duruyor.

Irmak Ünal da yaz aylarına uygun beslendiğini söyleyenlerden. Yazın bol bol karpuz yiyen Ünal, makarna yerine makarna salatası yemeyi tercih ettiğini söylüyor.

Ünlü Kişilerin Zayıflama Yolları Yöntemleri Hakkında Bilgi Verdik.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781