Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2021

Uluslararası İşletmecilik Bölümü Nedir Tanıtımı

 

Üniversite sınavlarına hazırlanan ve Uluslararası İşletmecilik bölümünü seçmeyi düşünen adaylara bu meslek hakkında bilgileri, puanlarını ve mesleğin geleceği hakkında bilgileri derledik. İşte Uluslararası İşletmecilik Bölümü –  Mesleği hakkında bilgiler :

Uluslararası İşletmecilik Bölümü Tanıtımı:

Uluslararası işletme ve yönetimi alanında, çalışacak insangücü yetiştirilir. İşletmeci çalıştığı işletmede, para, malzeme ve insangücünün en verimli şekilde kullanılması ve kurumunun kârlı çalıştırılması için yönetim planını düzenler, çalışmaları denetler.

Uluslararası İşletmecilik Nedir, Uluslararası İşletmecilik Ne İş Yapar, Uluslararası İşletmecilik Maaşları, Uluslararası İşletmecilik İş İmkanları, Uluslararası İşletmecilik İş Çalışma Alanları, Uluslararası İşletmecilik Mesleği Hakkında Bilgiler, Uluslararası İşletmecilik Bölümünün Geleceği, Uluslararası İşletmecilik Bölümünü Seçecek Olanlarda Nasıl Özellikler Olmalı, Uluslararası İşletmecilik Bölümü Tercih Edilir mi, Uluslararası İşletmecilik Tanıtımı, Uluslararası İşletmecilik Kazanç Durumu ve İş Olanakları, Meslek Rehberi, Uluslararası İşletmecilik Mezunları Ne İş Yaparlar , Uluslararası İşletmecilik Mezun Olduktan Sonra İş İmkanı Nerede Çalışırlar, Uluslararası İşletmecilik İş Bulma Durumu

> Uluslararası İşletmecilik Bölümü Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. dilan dedi ki:

  ben şuan muhasebe 2.sınıfa geçtim. 4 yıllık dikey geçiş düşünüyorum ve bu bölüm tam olarak ne nasıl bi iş düzeni var merak ediyorum yardım edebilirmisiniz ?

 2. Jale dedi ki:

  Çok güzel yaaaa:)

 3. zeyna dedi ki:

  harikaaaa:)))))

 4. hale dedi ki:

  benim abim bu kitabın ismini uluslarası ekonomi işletmeciliği diye biliyodu ben dershaneye gidip bu kitabı sorunca bana uluslararası işletmecilik dendi benimde kafam çok karıştı yardımcı olurmusunuz sizce hangisi doğru?

 5. Sude dedi ki:

  peki iş yapma olasılığı nedir bu mesleğin ve yurt dışında çalışma olasılığı otel,bar vs gibi yerler mi işletilir ?

Yorum Yaz