Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Twitter ve Facebook Hesap Silme Sitesi Justdelete.me Online - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ağustos 2022

Twitter ve Facebook Hesap Silme Sitesi Justdelete.me Online

Online hesap silme kılavuzu Justdelete.me, Facebook Twitter kolay hesap silme

İnternette artık kullanmadığınız hesaplarınız mı var? Yeni kurulan bir web sitesi internette artık kullanmadığınız hesaplarınızı silmek için sizlere yol gösteriyor.

Yaşamımız internete bağımlı hale geldi. Yemek yapmaktan, alışverişe, ödevlerden, haberleşmeye kadar her geçen gün onlarca siteye üye oluyoruz. Ne var ki zamanla bu sitelere hiç giriş yapmıyor hatta hangisine üye olduğumuzu dahi unutuyoruz. İşte iki İngiliz girişimci  bu soruna bir çözüm geliştirdi. Artık kullanmadığınız üyeliklerden çıkmada sizlere yardımcı oluyorlar.

online hesap silme

İngiliz girişimciler Robb Lewis ve Ed Poole’un kurduğu ‘justdelete.me’, son vermek istediğiniz üyeliklerinizden başınızı ağrıtmadan çıkabilmeniz için sizlere yol gösteriyor.

Sayfayı tıkladığınızda karşınıza muhtemelen üyesi olabileceğiniz siteleri içeren kutular beliriyor. Belli bir  kutuya tıkladığınızda, o siteden üyeliğinizi silmek için işlem yapacağınız sayfa karşınıza çıkıyor.

Fakat işlem göründüğü kadar kolay değil. Sayfalardan hesap silmenin zorluğu ‘kolay’ ile ‘zor’ arasında farklılık gösteriyor. Justdelete.me, kafa karıştırıcı hesap silme prosedürü olan sayfalar konusunda bilgi vererek sizi doğru yola ulaştırmaya çalışıyor.

Eğer siz de kullanmadığınız hesaplarınız için kökten bir çözüm arıyorsanız bu site tam size göre.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781