Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Ocak 2022

Twitter Kullanıcı Adı Hatırlama

Twitter Kullanıcı Adımı Hatırlayamadım ya da Twitter Kullanıcı Adımı unuttum diyorsanız doğru sayfadasınız.

Anlık sosyal paylaşım sitesi Twitter, kısa süre içinde milyonlarca kullanıcıya ulaşarak Dünya’nın en çok kullanılan sosyal paylaşım platformlarından biri haline geldi. Twitter kullanmak isteyen kullanıcılar önce kendilerine bir kullanıcı adı ve şifre belirliyorlar. Kullanıcı adı belirlemek çok önemli çünkü facebook’un aksine twitter’da yapılan paylaşımlarda isim değil, kullanıcı adı görünüyor. Kullanıcı adınızı unuttuğunuz zaman yapmanız gerekenleri sizlere aktaracağız.

Twitter Kullanıcı Adımı Unuttum

Eğer kullanıcı adınızı unuttuysanız bu sefer kullanıcı adı ve şifre yerine e-posta ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Eğer e-posta adresinizi de hatırlamazsanız artık işlem biraz daha zorlaşıyor. Şifre istek butonuna tıklayarak kullandığınızı tahmin ettiğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi bu form aracılığıyla göndereceksiniz.

Twitter’a ilk kayıt olduğunuzda cep telefonu bilgilerinizi de kayıt formuna girmenizde fayda var. Kullanıcı adı, e-posta veya şifrenizi unutmanız durumunda cep telefonunuzu kayıt sırasında gönderdiyseniz, kullanıcı bilgileriniz cep telefonunuza sms yoluyla ulaştırılacak. Böylece yeni değişiklikleri daha rahat yapabileceksiniz.

Twitter Kullanıcı Adı Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. ahmetaksay33 dedi ki:

    nasıl girecem hesabıma

    1. suat iğdi dedi ki:

      yardımcı olun

Yorum Yaz