Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Haziran 2019

“Türküler Bizim Özümüzdür.” Diyen Biri Sizce Ne Demek İstiyor Olabilir?

Aşağıda “Türküler bizim özümüzdür.” diyen biri sizce ne demek istiyor olabilir kısaca olarak ele alacağız.

Türküler, milli kültür değerlerimiz arasında yer almaktadır. Milli kültürümüzden, gelenek ve göreneklerimizden izler taşırlar. Türkler, bizim özümüzdür diye sözler söylenebilir.

Bu sözü söyleyenler haklıdır. Çünkü türküler gelenek ve göreneklerimizden, örf ve adetlerimizden, kültür değerlerimizden izler taşır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. başak karahan dedi ki:

  bizim hoca çok beğendi, “Türküler Bizim Özümüzdür.” Diyen Biri Sizce Ne Demek İstiyor Olabilir? harika olmuş, sınıfın en çalışkan kızı olarak yazıyorum. :) kıskananlar çatlasın

 2. duygu özaslan dedi ki:

  kısa sade beğendim, “Türküler Bizim Özümüzdür.” Diyen Biri Sizce Ne Demek İstiyor Olabilir? ödevim vardı, Çorum okul birincisi olarak beğendim. :)

 3. başak karahan dedi ki:

  eh işte güzel demeyeceğim, çünkü “Türküler Bizim Özümüzdür.” Diyen Biri Sizce Ne Demek İstiyor Olabilir? mükemmel olmuş, bu arada Osmaniye güzeliyim, okulun da en zeki öğrencisiyim, kıskananlar patlasın.

 4. duygu dedi ki:

  kısa sade beğendim, “Türküler Bizim Özümüzdür.” Diyen Biri Sizce Ne Demek İstiyor Olabilir? ödevim vardı, Yozgat okul birincisi olarak beğendim. :)

 5. özlem dedi ki:

  anlaşılır ve sade yazılmış, “Türküler Bizim Özümüzdür.” Diyen Biri Sizce Ne Demek İstiyor Olabilir? anlatmaya gerek yok, ödevim hızlıca bitti, çalışkanlık böyle bir şey tembeller bilmezler.

 6. hazal dedi ki:

  eh işte güzel demeyeceğim, çünkü “Türküler Bizim Özümüzdür.” Diyen Biri Sizce Ne Demek İstiyor Olabilir? mükemmel olmuş, bu arada Trabzon güzeliyim, okulun da en zeki öğrencisiyim, kıskananlar patlasın.

 7. nehir dedi ki:

  anlaşılır ve sade yazılmış, “Türküler Bizim Özümüzdür.” Diyen Biri Sizce Ne Demek İstiyor Olabilir? anlatmaya gerek yok, ödevim hızlıca bitti, çalışkanlık böyle bir şey tembeller bilmezler.

Yorum Yaz