Türk Dili ve Edebiyatı 9. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Soruları

2018 2019 Eğitim Öğretim yılı Ortaöğretim Lise 1 –  9. Sınıf Edebiyat dersi 1. Dönem 1. Yazılı sorularını bu sayfadan indirebilirsiniz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak olması amacıyla sitemizde yayınladığımız bu soruları aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra belirecek olan linke tıklayarak indirebilirsiniz. Linkin görünür hale gelmesi için sürenin dolmasını bekleyiniz .İşte sorular:

.

Lise 1 Türk Dili ve Edebiyatı 1. Dönem 1. Yazılı Soruları

 [download id=”450″]

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 1. Dönem 1. Yazılı Soruları İndir,9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Yazılı Soruları 2018 2019,9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Dersi Birinci Dönem 1. Sınav Soruları 2018 2019, 9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Yazılı Soruları 2018 2019,9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Dersi Birinci Dönem 1. Birinci Sınav Soruları 2018 2019, 9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları ,Türk Dili ve Edebiyatı Yazılı Soruları

27 yorum

  1. yarın sınavım var ve bu sorular bana bıraz kolay gorundu bıraz daha zor sorular sorunkı sınavda karsımıza cıkcak sorularda ani bi zorlanma cekmeyelim yinede cok cok saolun cok işime yaradı :))

    • en kötü oldugun derslerden mı ?? lisede bu durumun gercekleseceqını pek düşünmüyorm ama eqer gercektn 4-5 alıyorsan ne mutlu sana ben burdan calısmama raqmen hoca tutup baska yerden soruyor oda bızım hocanın ınadından kaynaklanıyo heralde yat kalk hcana dua et :))

  2. Teşekkurler ama bundan cıkıcagını zannetmıyorum arkadasım
    Bizim hoca şiir nedemektir şiir turlerı felan hep onlardan anlattı bunların adı gecmmedı arkadaslar bılmıyorum cıkıcakmı yarın sınavız bu arada . :(
    Bırsuru şiir turlerı verdı yazdırdı ama bılmıyorum ….

  3. valla süpermiş emeğinize sağlık :)) çok işime yarayacak umarım yarın sınavım var bunlardan bahsetmişti hoca bunlar falan çıkacak diye insallah bunlar çıkar :) teşekkürlerrler :))

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.