TRT Spor Uydu Şifresi Biss Keyler

18.01.2012 ve 25.01.2012  Çarşamba günleri iki kez İspanya Kral Kupası çeyrek final maçında Real Madrid ile Barcelona karşı karşıya gelecek. Bu dev maç TRT Spor ekranlarından yayınlanacak. Ancak TRT 3 olarak da yayın yapan TRTspor maç esnasında şifre gireceğini açıkladı. Maçı Dijital Uydularından izlemek isteyen izleyiciler için TRT Spor Güncel Uydu Şifrelerini ve Uydu şifresinin nasıl çözüleceğini sayfamıza ekledik. Ayrıntılar şöyle:


TRT Spor ve TRT HD Kanallarından yayınlanacak olan İspanya Kral Kupası Maçları ( Real Madrid Barcelona ) Uydu Şifreleri ve Cihaza Giriş Şekli Şöyle :

Uydu alıcınızın Biss bölümüne aşağıdaki değerleri girerek maçları sorunsuz izleyebileceksiniz…

1. Uydu alıcınızın Biss şifre çözebilme özelliğine sahip olması gerekmektedir. Çoğu uydu alıcılarında bu özellik bulunmakta fakat aktif durumda değildir. Eğer uydu alıcınızın şifre çözme özelliği açık durumda değilse, uydu alıcınızı aldığınız yetkili servisten destek isteyiniz.

2. Uydu alıcınızın menüsünde ‘CAS’, ‘Key Girişi’, ‘CAS System’, ‘CAS Keys’ veya benzer bir isimle yer alan KEY girişi menüsüne gelin.

3. Açılacak menüde yer alan şifreleme tiplerinden (Şifre Tipi, Cas Type veya benzer bir isimdeki seçenek) Biss olanını seçin.

4. Açılacak menüde yer alan talimatları uygulayarak aşağıdaki değerleri girin.

  • TRT için; Biss ID: 0x1FFF ya da 0x1FFE (eğer 6 haneli ise Biss ID 0x001FFF ya da 0x001FFE olarak girilmelidir)
  • Biss TP: 11919/24444 (V) (Bazı modellerde bu sorulmamaktadır.)
  • Key Değeri: 10000000000000 (eğer 12 hane varsa key değeri 100000000000 olmalıdır.)

5. Şifreyi kaydedip (Kaydet, Tamam, Save veya OK) menüden çıkın.

6. Şifreyi kaydettiğiniz halde yine izleyemiyor ve hâlâ ‘kanal şifreli’ gibi bir uyarı ile karşılaşıyorsanız uydu alıcınızı kapatıp açın.

7. Eğer alıcınız hala şifreyi çözemiyorsa lütfen cihazınızı satın aldığınız yetkili servisten destek isteyin.

Trtspor Uydu Şifresi Nasıl Çözülür , Real Madrid Barcelona Maçı TRT Spor Uydu Şifresi 18 Ocak 2012 , TRT3 TRT Spor Güncel Uydu BISS Key Şifreleri , TRT Spor Uydu Şifresi Nasıl Girilir Nasıl Çözülür , Uydu Şifresi Çöz, TRt Spor İspanya Ligi Almanya Ligi Maçlarının Şifresi Nasıl Çözülür Uydu Keyleri Biss Güncel Şifreler 18.01.2012

Next-NextStar , Goldmaster  , Arçelik Kaon ve Kaon tabanlı Ora & Sunny  Roadstar Redline Focus Yumatu Free TV Sansui Next 2000 Vestel Nextwave Samsung Seikon Premier NextStar YE-12500 FTA PLUS Seoul Taplin ,Akai, Satech,Metaware Starsat Neta Baff Botech Strom Amstrad ve  Beko dijital uydu cihazlarının güncel yazılımlı olanlarına yukarıdaki biss keyleri girerek şifreyi çözebilirsiniz …

8 yorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.