Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Temmuz 2021

Trafik Ortamında Etkili İletişim Nasıl Olmalıdır?

Aşağıda trafik ortamında etkili iletişim nasıl olmalıdır ele alacağız.

Trafik ortamı insanların aşırı dikkatli olması gereken, kurallara uyması gereken, can ve mal güvenliklerini koruması gereken bir yerdir. Bütün bunlar insanları stresli yapmaktadır. Bununla beraber sosyal hayattaki görev ve sorumluluklarımız bu stresi ikiye katlamaktadır.

Trafik ortamında etkili iletişim bütün bu stres ortamının ağırlığını hafifletir. İnsanların birbirine saygı duyması, hoşgörü göstermesi, anlayışlı olması etkili iletişimin trafikteki faydalarını oluşturmaktadır. Böylece güvenli ve huzurlu bir şekilde bir yerden başka bir yere gitmek mümkün olabilir.

Trafik insanların sıklıkla kullandığı gerek toplu ulaşım araçlarıyla gerekse özel araçlarıyla yer aldığı bir yerdir. Bu nedenle insanların kurallara uyması gerekir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Ayçanur dedi ki:

  Yorumların hepsinin aynı tarihte hem de hemen hemen aynı saatte yapılmış olması ve tembellere kapak olsun şuranın birincisiyim buranın bilmemnesiyim içerikli olması ne kadar İNANDIRICI Nehir hanım ya da Hazal ya da Cansu ya da hepsinini yazan tek bir kişi.

 2. nehir dedi ki:

  Merhaba ödev sitesi inanki güzel, hemen yazıyorum, benim adım nehir, ben Trafik Ortamında Etkili İletişim Nasıl Olmalıdır? ödevini çok beğendim öğretmen 100 verdi, beğenen yoruma gelsin. :)

 3. cansu akın dedi ki:

  merhaba arkadaşlar, Trafik Ortamında Etkili İletişim Nasıl Olmalıdır? ödevim için kullandım, ben Rize birincisi cansu akın hem güzel hem de çalışkanım, tembelleri sevmem.

 4. nehir dedi ki:

  harika, Mrb bu site valla güzel, deftere geçirdim Trafik Ortamında Etkili İletişim Nasıl Olmalıdır? ödevimi yaptım, bu arada okulun en güzel ve çalışkan kızıyım kıskanmayın :)

 5. hazal dedi ki:

  sayenizde 2 artı aldım, Trafik Ortamında Etkili İletişim Nasıl Olmalıdır? işime yaradı ödevimde, ben Samsun kızları içinde en güzeli olarak yazıyorum, hem de çalışkanım, tembellere kapak olsun!

Yorum Yaz