Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Kasım 2021

Trafik İşaret Levhalarına Zarar Verilmesi İle İlgili Nasıl Bir Haber Sunmak İsterdiniz?

Bu yazımızda trafik işaret levhalarına zarar verilmesi ile ilgili nasıl bir haber sunmak isterdiniz kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Trafik levhalarına zarar verilmesi ile ilgili şu haberi sunmak isterdim:

Sevgili seyirciler,

İstanbul, Kağıthane’nin merkez caddelerinden birinde ana caddeye çıkan ara sokaklarda bulunan zorunlu sağa dönüş işaretinin rüzgar nedeniyle yön değiştirmesinden kaynaklanarak tam tersi bir anlam kazanması sonucunda, ara sokaklar ana caddeye çıkan araçlar ters yönde uzun kuyruklar oluşturdu.

Bu durumun kısa süre sonra fark edilmesinin ardından İstanbul’da devriye gezen zabıta ekipleri olaya el atarak cadde üzerindeki bütün levhalarını kontrol edip, bakım ve onarımını yaptıktan sonra, trafik düzenini yeniden sağlayan trafik polisleri birkaç saat daha caddede nöbet tutup, ayrıldılar.

İstanbul’da yaşanan bu olay, aklımıza internete düşen komik trafik levhalarını getirdi, işte onlardan bazıları şu şekilde ekranlarınıza geliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. yaren dedi ki:

    Trafik işaret levhalarına zarar verilmemesi ile ilgili bir haber yazma ödevim vardı tabi ki hemen sizin sitenize girdim ve aradığımı buldum ödevim çok güzel oldu ne kadar teşekkür etsem size az :)

Yorum Yaz