Towel İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Towel İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Towel

Towel, Türkçe’de havlu olarak bilinir. Havlu, ıslak veya terli yüzeyleri kurutmak veya silmek için kullanılan bir kumaş parçasıdır.

 1. I need to grab a towel to dry off after my shower. (Benim duşumdan sonra kurulanmak için bir havlu almam gerekiyor.)
 2. Can you please pass me a towel so I can wipe up this spill? (Lütfen bu döküntüyü temizlemek için bana bir havlu uzatabilir misin?)
 3. The hotel provided fresh towels for all of its guests. (Otel, tüm konuklarına taze havlular sağladı.)
 4. She wrapped a towel around her head to dry her wet hair. (Islak saçını kurutmak için kafasına bir havlu sarıp bıraktı.)
 5. I accidentally left my towel at the gym and had to use a t-shirt to dry off. (Spor salonunda havlumu yanlışlıkla bıraktım ve kurulanmak için bir tişört kullanmak zorunda kaldım.)
 6. The beach towel was covered in sand after a day at the shore. (Kumsalda bir günün ardından, plaj havlusu kumla kaplıydı.)
 7. He threw the towel in frustration after losing the game. (Oyunu kaybettikten sonra sinirli bir şekilde havluyu fırlattı.)
 8. The gym provides towels for its members to use during their workout. (Spor salonu, üyelerinin antrenman sırasında kullanabilecekleri havlular sağlar.)
 9. She used a towel to wrap up the hot dish and keep it warm. (Sıcak yemeği sarıp sıcak kalması için bir havlu kullandı.)
 10. The pool attendant handed out towels to swimmers as they exited the water. (Havuz görevlisi, yüzücüler suyu terk ettiklerinde havlu dağıttı.)
 11. He wiped his face with a towel after running a marathon. (Maraton koşusundan sonra yüzünü bir havluyla sildi.)
 12. The hotel room had plenty of towels for the guests to use. (Otel odasında konukların kullanabileceği yeterince havlu vardı.)
 13. She hung the damp towel on the line to dry in the sun. (Nemli havluyu güneşte kurutmak için ipin üzerine astı.)
 14. He wrapped a towel around his waist and walked to the bathroom. (Spa, müşterilerinin kullanması için yumuşak, tüylü havlular sağladı.)

  1. She used a towel to dry off the dishes after washing them. (Bulaşıkları yıkadıktan sonra kurulamak için bir havlu kullandı.)
  2. The football team threw their towels in a pile after practice. (Futbol takımı, antrenmanın ardından havlularını bir yığın halinde attılar.)
  3. The hotel’s towel service provided clean towels to guests who needed them. (Otelin havlu hizmeti, ihtiyaç duyan konuklara temiz havlular sağladı.)
  4. She used a damp towel to wipe down the counters in the kitchen. (Mutfaktaki tezgahları silmek için nemli bir havlu kullandı.)
  5. The gym asks its members to bring their own towels to help keep the facility clean. (Spor salonu, tesisin temiz kalmasına yardımcı olmak için üyelerinden kendi havlularını getirmelerini istiyor.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.