Televizyonunuz Siyah Beyaz, Telefonlarınız Kablolu, Otobüsleriniz Klimasız Olsa Hayatınız Nasıl Etkilenirdi Tartışınız.

Bu yazımızda televizyonunuz siyah beyaz, telefonlarınız kablolu, otobüsleriniz klimasız olsa hayatınız nasıl etkilenirdi tartışınız kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Günümüzde teknik imkanların gelişmesi ve teknolojinin insanların her ihtiyacına cevap vermesi bazı teknolojilerin kıymetini bilmemizde önemli engeller oluşturmaktadır. Televizyonlar, lcd, plazma olarak smart televizyon diye kullanılmaktadır. Telefonlar kablosuz, akıllı telefon olarak kullanılmaktadır. Toplu taşıma araçları klimalı olarak dizayn edilmektedir.

Televizyonlar siyah beyaz olsa, telefonlar kablolu, toplu taşıma araçları da klimasız olsa insanlar bu kalabalıkta bu hengamede bir gün bile geçiremez, kaos içinde kaybolur, yorulur, sinirlenir, hastalık hastası olur çıkardı. Çünkü günümüz teknolojisi zaman ve mekandan tasarruf, hız ve haz alanında imkanlar sunmaktadır. Bu nedenle geriye dönüş kaos oluşturur.

1 yorum

  1. Televizyonunuz Siyah Beyaz, Telefonlarımız Kablolu, Otobüslerimiz Klimasız Olsa Hayatın hiç tadı tuzu olmazdı. Elbette eskiden bunlar bu şekildeyken gayet memnunduk ama seneler ilerledikçe teknolojininde ona ayak uydurması şart. Yoksa insanlar yaşantısından tatmin olmaz.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.