Telegram İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Telegram İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Telegram

Telegram, bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcılar, birbirleriyle metin, fotoğraf, video, dosya ve konum paylaşabilirler.

Örnek cümleler:

 1. I prefer using Telegram over WhatsApp. (İngilizce: Ben WhatsApp yerine Telegram kullanmayı tercih ediyorum.)
 2. Our group chat is on Telegram. (İngilizce: Grup sohbetimiz Telegram’da.)
 3. You can create a channel on Telegram for broadcasting messages to a large audience. (İngilizce: Geniş bir kitleye mesaj yayınlamak için Telegram’da bir kanal oluşturabilirsiniz.)
 4. She sent me the file via Telegram. (İngilizce: Dosyayı bana Telegram üzerinden gönderdi.)
 5. I received a notification on Telegram. (İngilizce: Telegram’da bir bildirim aldım.)
 6. Telegram allows you to have secret chats with end-to-end encryption. (İngilizce: Telegram size uçtan uca şifreleme ile gizli sohbetler yapmanıza izin verir.)
 7. The Telegram desktop app is available for Windows, Mac, and Linux. (İngilizce: Telegram masaüstü uygulaması Windows, Mac ve Linux için mevcuttur.)
 8. You can mute notifications for a specific Telegram chat. (İngilizce: Belirli bir Telegram sohbeti için bildirimleri sessize alabilirsiniz.)
 9. I added my friends to a Telegram group. (İngilizce: Arkadaşlarımı bir Telegram grubuna ekledim.)
 10. Telegram allows you to pin important messages to the top of a chat. (İngilizce: Telegram, önemli mesajları sohbetin en üstüne sabitlemenizi sağlar.)
 11. I deleted a message on Telegram by mistake. (İngilizce: Telegram’da yanlışlıkla bir mesajı sildim.)
 12. She asked me to send her a voice message on Telegram. (İngilizce: Bana Telegram üzerinden sesli mesaj göndermemi istedi.)
 13. Telegram has a feature that allows you to schedule messages to be sent at a later time. (İngilizce: Telegram, mesajların daha sonra gönderilmek üzere zamanlamasına izin veren bir özelliğe sahiptir.)
 14. You can search for specific messages or files on Telegram. (İngilizce: Telegram’da belirli mesajları veya dosyaları arayabilirsiniz.)
 15. I received a link to join a Telegram group. (İngilizce: Telegram grubuna katılmak için bir bağlantı aldım.)
 16. Telegram allows you to edit sent messages. (İngilizce: Telegram, gönderilen mesajları düzenlemenize izin verir.)
 17. I received a sticker on Telegram. (İngilizce: Telegram
 1. Telegram has a feature that allows you to make voice calls. (İngilizce: Telegram, sesli arama yapmanıza izin veren bir özelliğe sahiptir.)
 2. I use Telegram to keep in touch with my family and friends. (İngilizce: Ailem ve arkadaşlarımla iletişimde kalmak için Telegram kullanıyorum.)
 3. I received a message on Telegram from an unknown number. (İngilizce: Bilmediğim bir numaradan Telegram üzerinden bir mesaj aldım.)

(Türkçe karşılıklarını yazmak için başka bir yazıya geçebilirim.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.