Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Ocak 2021

Taşıtların Penceresinden Kol Baş El Çıkarırsak Hikaye

Her insan taşıtlar ile yolculuk yapması sırasında bazı durumlara dikkat etmelidir. Aksi durumda, insanların başına korkunç olaylar gelebilir. Peki taşıtlar ile yolculuk esnasında insanlar nelere dikkat etmelidir? Yolculuk yaparken yapılması gerekenler ya da yapılmaması gerekenler nelerdir? Bu durumu daha iyi anlamanız adına bu ve bunun gibi bir takım soruları cevaplayan ya da bu konu ile ilgili çok daha fazlasını anlatan, sizin için hazırlamış olduğumuz Taşıtların Penceresinden Kol Baş El Çıkarırsak Hikaye adlı yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir insanın sorunsuz bir şekilde ulaşımını gerçekleştirmesi için uyması gereken bazı önemli kurallar vardır. Uyulmaması durumunda hem kendini hem de araçta bulunan diğer insanları tehlikeye atabilir. Uyulması gereken kurallar arasından biri, taşıtların penceresinden kol baş el çıkarmamaktır. Bu konuyu daha iyi anlamanız adına, bu konu ile ilgili bir hikaye oluşturduk.

Günlerden bir gün yine okul sona ermiş ve okul servisi ile evlerimize ulaşmaya çalışıyorduk. Fakat bu uzun süreceğe benziyordu çünkü trafik çok yoğundu. Hava sıcaklığı nedeniyle bunalmış olan bir arkadaşım camı açarak hava almak istedi.

Camı açan arkadaşım dışarıda ne olduğunu merak ettiğinden dolayı başını dışarıya uzattı. Yolun kenarında bulunan bir ağacın dalları, arkadaşımın suratına çarptı. Serviste bulunan herkes korktu ve hemen arkadaşıma yardımcı oldu.

Yaşanan bu durum, aslında bu konuya örnek olabilecek küçük bir olaydı. Taşıtların penceresinden kol baş el çıkarmak çok daha tehlikeli durumlara yol açabilirdi. O yüzden bu olay herkesr ders olmuş ve herkes taşıtların penceresinden el kol baş çıkarmamayı öğrenmişti.

Taşıtların Penceresinden Kol Baş El Çıkarırsak Hikaye Adlı Yazımız İle İlgili Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Hemen Bize Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz