Sözleşmeli Belediye Personeline Kadro Verilecek

5393 Sayılı Kanuna Bağlı Çalışan Sözleşmeli Belediye Personelleri Kadroya Geçirilecek
Sözleşmeli personele kadro müjdesiÇalışma Bakanı Sayın Faruk Çelik, 5393 sayılı yasaya tabi olarak çalışan belediyelerdeki sözleşmeli memura kadro müjdesi verdi.

Katıldığı bir televizyon programında gündeme ilişikin değerlendirmelerde bulunan Bakan Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyelerdeki sözleşmelilerle ilgili çalışma yapması için kendisine talimat verdiğini söyledi.

Çelik, “Sayın başbakanımızın bu konuyla ilgili çalışma yapmam gerektiğiyle ilgili bir talimat oldu. Şu an o konuyla ilgili çalışmalar yapıyorum. Çalışma bittikten sonra sayın başbakana arz edeceğiz. Çünkü bu konuyla ilgili nihai değerlendirmekendisinin. Başbakanın sözleşmelilere söz verdiğine dair beyanlarda bulunduğunu söyleyenler var. Ben kendisiyle bu boyutlarda konuşmadımama bu konularla ilgili özellikle yerel yönetimlerde çalışan sözleşmelilerle ilgili bir çalışma yapmam gerektiğini bildirdi” diye konuştu.

26 Ocak 2012

3 yorum

  1. MRB SAYIN BAŞKANLARIM BEN İLK OKUL MEZUNUYUM VE SİZ SAYIN BAŞKANLARIM EN DÜŞÜK LİSE MEZUNU OLSUN İSTİYORSUNUZ BEN MADDİ İMKANLARDAN DOLAYI OKUTAMADIM VE ŞUANDA İŞSİZİM NEYAPACAGIMI BİLEMİYORUM PEKİ SİZ SAYIN BAŞKANLARIM İLK OKUL MEZUNLARI İÇİN BİR İŞ İMKANLARI DÜŞÜNÜYORMUSUNUZ GEREKENİN NEYSE BİLGİNİZE ARZ EDERİM SAYGILARIMLA……MEHMET ÇETİNTAŞ

  2. BU KADRO İŞİ ÇOK UZADI.BİZ BELEDİYEDE İŞÇİ İKEN BİZİ MECBURİ SÖZLEŞMELİ MEMUR YAPTILAR.NİÇİN? ÜNV MEZUNU OLDUĞUMUZ İÇİN.TEKNİK PERSONEL OLDUĞUMUZ İÇİN.DİĞER YANDAN İLK OKUL MEZUNU VATANDAŞA İŞÇİ KADROSU VERİLEREK DİĞER KURUMLARA GÖNDERİLDİ.BİZ ÇOK MAĞDUR EDİLDİK.657 YE TABİ AYNI ÜNVANA SAHİP MEMURLA AYNI İŞİ YAPIYORUZ. VE ÜSTELİK İKİNCİ SINIF VATANSDAŞ MÜAMELESİ GÖRÜYORUZ ONUN İKİ KATI İŞ YAPIYORUZ.MAAŞ 657 TABİ MEMURUN YARISI.BELEDİYE BAŞKANI ASGARİ ÜCRETİN BİRAZ ÜSTÜNDE SÖZLEŞME YAPIYOR.TÜRKİYE CUMHÜRİYETİNDE YAŞAMAK NE KADAR UCUZ BİZLER İÇİN.ÇOCUĞUMUZ AİLELERİM VAR.SAYIN BAŞBAKANIM SAYIN BAKANLARIM BU KADROYU HAKKIMIZ OLDUĞU İÇİN ÜNÜVERSİTE MEZUNU TEKNİK PERSONEL OLDUĞUMUZ İÇİN VE EN ÖNEMLİSİ ALLAH RIZA SI İÇİN VERİN. UZATMAYIN BİR AN ÖNCE VERİLSİN.BU KÖTÜ PİSİKOLOJİDEN KURTULMALIYIZ.

  3. sayın başbakanımızdan ve hükümütemizin değerli bakanlarından bu yönde yapacakları çalışmaları bekliyor ve en kısa zamanda sonuçlanmasını diliyoruz saygılar sunuyorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.